230,000 €
  • Prodaja, kuća, 110m², Zelenika, Herceg Novi - image 1
  • Prodaja, kuća, 110m², Zelenika, Herceg Novi - image 2
  • Prodaja, kuća, 110m², Zelenika, Herceg Novi - image 3
  • Prodaja, kuća, 110m², Zelenika, Herceg Novi - image 4
  • Prodaja, kuća, 110m², Zelenika, Herceg Novi - image 5
  • Prodaja, kuća, 110m², Zelenika, Herceg Novi - image 6
  • Prodaja, kuća, 110m², Zelenika, Herceg Novi - image 7
  • Prodaja, kuća, 110m², Zelenika, Herceg Novi - image 8
230,000 € (2,091 €/m²)
110 m²
2 Soba

Prodaja, kuća, 110m², Zelenika, Herceg Novi

Zelenika, Herceg Novi Crna Gora

Opis nekretnine

Imanje s vinogradom i vrtom u Zelenici, Herceg Novi

Veličina parcele: 2.500 m²

Na parceli se nalaze dvije kuće kojima je potrebna adaptacija:
Stara kamena kuća – 60 m²
Noviji dom – 50 m²

Put, voda, struja
Udaljenost do mora: cca 2 kilometra

Vlasništvo 1/1

Detalji o nekretnini

ID oglasa
552216
Objavljeno
30.04.2026
Ažuriran
30.04.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

110m²

Sobe

2

Kupatila

0

Broj terasa

1

Parking

Ima

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2090.91 €

Učešće 46,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,115 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
184,000 €
Učešće
46,000 €
Ukupna kamata
83,601 €
Ukupno plaćanje
267,601 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih kuća - Herceg Novi

Zelenika
Herceg Novi

Cijena ove nekretnine je 19.06% niža od prosječne cijene na lokaciji Herceg Novi

Prosječna cijena: 2583.15 €/m²

Ova nekretnina je 18.34% manja od prosječne veličine na lokaciji Herceg Novi

Prosječna veličina: 135 m²

Kvadratura

110m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

AM

Adria Moment

Slične nekretnine

Premium Kuća in Zelenika

Prodaja, kuća, 227m², Zelenika, Herceg Novi

420,000 €

Zelenika

5 soba 0 227
Prodaja, kuća, 227m², Zelenika, Herceg Novi
Kuća in Zelenika

Prodaja, kuća, 227m², Zelenika, Herceg Novi

420,000 €

Zelenika

5 soba 2 kupatila 227
Prodaja, kuća, 227m², Zelenika, Herceg Novi
Kuća in Zelenika

Prodaja, kuća, 114m², Zelenika, Herceg Novi

350,000 €

Zelenika

3 sobe 2 kupatila 114
Prodaja, kuća, 114m², Zelenika, Herceg Novi
Stan in Zelenika

Prodaja, dvosoban stan, 86m², Zelenika, Herceg Novi

195,000 €

Zelenika

2 sobe 1 kupatilo 86
Prodaja, dvosoban stan, 86m², Zelenika, Herceg Novi
Stan in Zelenika

Prodaja, trosoban stan, 140m², Zelenika, Herceg Novi

289,000 €

Zelenika

3 sobe 2 kupatila 140
Prodaja, trosoban stan, 140m², Zelenika, Herceg Novi
Stan in Zelenika

Prodaja, trosoban stan, 140m², Zelenika, Herceg Novi

289,000 €

Zelenika

3 sobe 2 kupatila 140
Prodaja, trosoban stan, 140m², Zelenika, Herceg Novi
Kuća in Zelenika

Prodaja, kuća, 150m², Zelenika, Herceg Novi

530,000 €

Zelenika

5 soba 3 kupatila 150
Prodaja, kuća, 150m², Zelenika, Herceg Novi
Kuća in Zelenika

Prodaja, kuća, 220m², Zelenika, Herceg Novi

450,000 €

Zelenika

2 sobe 1 kupatilo 220
Prodaja, kuća, 220m², Zelenika, Herceg Novi
Kuća in Zelenika

Prodaja, kuća, 150m², Zelenika, Herceg Novi

530,000 €

Zelenika

5 soba 2 kupatila 150
Prodaja, kuća, 150m², Zelenika, Herceg Novi
Zemljište in Zelenika

Prodaja, plac, 876m², Zelenika, Herceg Novi

160,000 €

Zelenika

876
Prodaja, plac, 876m², Zelenika, Herceg Novi