350,000 €
  • Prodaja, kuća, 150m², Baošići, Herceg Novi - image 1
  • Prodaja, kuća, 150m², Baošići, Herceg Novi - image 2
  • Prodaja, kuća, 150m², Baošići, Herceg Novi - image 3
  • Prodaja, kuća, 150m², Baošići, Herceg Novi - image 4
  • Prodaja, kuća, 150m², Baošići, Herceg Novi - image 5
  • Prodaja, kuća, 150m², Baošići, Herceg Novi - image 6
  • Prodaja, kuća, 150m², Baošići, Herceg Novi - image 7
  • Prodaja, kuća, 150m², Baošići, Herceg Novi - image 8
  • Prodaja, kuća, 150m², Baošići, Herceg Novi - image 9
  • Prodaja, kuća, 150m², Baošići, Herceg Novi - image 10
  • Prodaja, kuća, 150m², Baošići, Herceg Novi - image 11
  • Prodaja, kuća, 150m², Baošići, Herceg Novi - image 12
  • Prodaja, kuća, 150m², Baošići, Herceg Novi - image 13
  • Prodaja, kuća, 150m², Baošići, Herceg Novi - image 14
  • Prodaja, kuća, 150m², Baošići, Herceg Novi - image 15
  • Prodaja, kuća, 150m², Baošići, Herceg Novi - image 16
  • Prodaja, kuća, 150m², Baošići, Herceg Novi - image 17
  • Prodaja, kuća, 150m², Baošići, Herceg Novi - image 18
  • Prodaja, kuća, 150m², Baošići, Herceg Novi - image 19
  • Prodaja, kuća, 150m², Baošići, Herceg Novi - image 20
350,000 € (2,333 €/m²)
150 m²
5 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, kuća, 150m², Baošići, Herceg Novi

Baošići, Herceg Novi Crna Gora

Opis nekretnine

Kuca prodaja Baosici Herceg Novi. Povrsina iznosi 150m2, uknjizena na 112m2. Povrsina dvorista 50m2.

Kuca se sastoji iz tri etaze. Prva etaza: dvosoban stan, raspored prostorija: ulazni hodnik, dvije spavace sobe, dnevna soba sa kuhinjom, terasa.

Druga i treca etaza dupleks stan: ulazni hodnik, dvije spavace sobe, kupatilo, dnevna soba sa kuhinjom, (potrokvlje mansarda), spavaca soba, dnevna soba, velika terasa.

Cijena 350.000€

Detalji o nekretnini

ID oglasa
317699
Objavljeno
06.12.2024
Ažuriran
24.04.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

150m²

Sobe

5

Kupatila

2

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2333.33 €

Učešće 70,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,697 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
280,000 €
Učešće
70,000 €
Ukupna kamata
127,219 €
Ukupno plaćanje
407,219 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene petosobnih i većih kuća - Herceg Novi

Baošići
Herceg Novi

Cijena ove nekretnine je 0% viša od prosječne cijene na lokaciji Baošići

Prosječna cijena: 2333.33 €/m²

Ova nekretnina je 42.66% manja od prosječne veličine na lokaciji Baošići

Prosječna veličina: 262 m²

Kvadratura

150m²

Struktura

5 Soba

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Rivijera Nekretnine

Slične nekretnine

Premium Stan in Baošići

Prodaja, jednosoban stan, 30m², Baošići, Herceg Novi

85,000 €

Baošići

1 soba 1 kupatilo 30
Prodaja, jednosoban stan, 30m², Baošići, Herceg Novi
Stan in Baošići

Prodaja, jednosoban stan, 49m², Baošići, Herceg Novi