265,000 €
  • Prodaja, kuća, 324m², Podi, Herceg Novi - image 1
  • Prodaja, kuća, 324m², Podi, Herceg Novi - image 2
  • Prodaja, kuća, 324m², Podi, Herceg Novi - image 3
  • Prodaja, kuća, 324m², Podi, Herceg Novi - image 4
  • Prodaja, kuća, 324m², Podi, Herceg Novi - image 5
  • Prodaja, kuća, 324m², Podi, Herceg Novi - image 6
  • Prodaja, kuća, 324m², Podi, Herceg Novi - image 7
  • Prodaja, kuća, 324m², Podi, Herceg Novi - image 8
  • Prodaja, kuća, 324m², Podi, Herceg Novi - image 9
  • Prodaja, kuća, 324m², Podi, Herceg Novi - image 10
  • Prodaja, kuća, 324m², Podi, Herceg Novi - image 11
  • Prodaja, kuća, 324m², Podi, Herceg Novi - image 12
265,000 € (818 €/m²)
324 m²

Prodaja, kuća, 324m², Podi, Herceg Novi

Podi, Herceg Novi Crna Gora

Opis nekretnine

Kuca sa 6 stanova Podi Herceg-Novi. Ukupna povrsina kuce 324 m2, povrsina dvorista oko kuce 202 m2, parking prostor obezbijedjen.

Prizemlje, trosoban stan 86 m2, studio apartman 16 m2

Prvi sprat, trosoban stan 91 m2, studio apartman 19 m2

Drugi sprat, dva jednosobna stana 66 m2 i 46 m2 ( u sivoj fazi).

Kuca uknjizena u Katastru sa teretom nema gradjevinsku dozvolu. Udaljenost od mora 2.5 km, od Herceg-Novog, 3.5 km. Cijena: 265.000 eura.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
231265
Objavljeno
27.03.2024
Ažuriran
24.04.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

324m²

Sobe

N/A

Kupatila

0

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 817.90 €

Učešće 53,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,285 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
212,000 €
Učešće
53,000 €
Ukupna kamata
96,323 €
Ukupno plaćanje
308,323 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene kuća - Podi

Podi
Herceg Novi

Cijena ove nekretnine je 66.72% niža od prosječne cijene na lokaciji Podi

Prosječna cijena: 2457.44 €/m²

Ova nekretnina je 81.11% veća od prosječne veličine na lokaciji Podi

Prosječna veličina: 179 m²

Kvadratura

324m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Rivijera Nekretnine

Slične nekretnine

Premium Kuća in Podi

Prodaja, kuća, 320m², Podi, Herceg Novi

690,000 €

Podi

4 sobe 4 kupatila 320
Prodaja, kuća, 320m², Podi, Herceg Novi
Premium Kuća in Podi

Prodaja, kuća, 115m², Podi, Herceg Novi

469,000 €

Podi

2 sobe 115
Prodaja, kuća, 115m², Podi, Herceg Novi