230,000 €
  • Prodaja, kuća, 90m², Danilovgrad, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, kuća, 90m², Danilovgrad, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, kuća, 90m², Danilovgrad, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, kuća, 90m², Danilovgrad, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, kuća, 90m², Danilovgrad, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, kuća, 90m², Danilovgrad, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, kuća, 90m², Danilovgrad, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, kuća, 90m², Danilovgrad, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, kuća, 90m², Danilovgrad, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, kuća, 90m², Danilovgrad, Crna Gora - image 10
230,000 € (2,556 €/m²)
90 m²
3 Soba

Prodaja, kuća, 90m², Danilovgrad, Crna Gora

Danilovgrad, Crna Gora

Opis nekretnine

🏡 Za prodaju kuća 90m², plac 750m2, pomoćni objekat sa garažom 72m2, Danilovgrad
📍 Lokacija: Danilovgrad
🏠 Kuća površine 90m², trosobna, smještena u mirnom dijelu.
🌿 Dvorište: 750m², ograđeno i prostrano
🏚️ Podrum 50m² 🏠 Pomoćni objekat 72m² 🚗 Garaža u sklopu pomoćnog objekta
🛋️ Raspored kuće: 🛏️ Dnevna soba 🛏️ Tri spavaće sobe 🛁 Dva kupatila
📦 Nekretnina se prodaje prazna (nenamještena), što ostavlja mogućnost uređenja po sopstvenom ukusu.
💡 Idealna za porodični život, odmor ili investiciju.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
551900
Objavljeno
29.04.2026
Ažuriran
30.04.2026
Tip nekretnine

Kuća

Kvadratura

90m²

Sobe

3

Kupatila

0

Agencija

Dom Home

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2555.56 €

Učešće 46,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,115 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
184,000 €
Učešće
46,000 €
Ukupna kamata
83,601 €
Ukupno plaćanje
267,601 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene trosobnih kuća - Danilovgrad

Danilovgrad
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 104.37% viša od prosječne cijene na lokaciji Danilovgrad

Prosječna cijena: 1250.44 €/m²

Ova nekretnina je 30.31% manja od prosječne veličine na lokaciji Danilovgrad

Prosječna veličina: 129 m²

1,295 €
Prosječna godišnja cijena
+13%
Trend cijena (godišnje)
20

Kvadratura

90m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Kuća

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Dom Home

Slične nekretnine

Premium Zemljište in Gorica

Prodaja, plac, 457m², Gorica, Danilovgrad

12,500 €

Gorica

457
Prodaja, plac, 457m², Gorica, Danilovgrad
Verifikovan Premium Zemljište in Danilovgrad

Prodaja, plac, 1100m², Danilovgrad, Crna Gora

40,000 €

Danilovgrad

1100
Prodaja, plac, 1100m², Danilovgrad, Crna Gora
Premium Kuća in Ćurilac