Estitor

Prodaja trosobnih kuća Danilovgrad

Pronađeno je 54 oglasa za upit Prodaja trosobnih kuća Danilovgrad

Podaci su ažurirani 14.05.2026. u 07:35

Prodaja, kuća, 128m², Ćurilac, Danilovgrad
1/16
PREMIUM

300,000 €

PREMIUM
prije 33 dana

Prodaja, kuća, 128m², Ćurilac, Danilovgrad

Kuća128Trosobna1 kupatilo

Predstavljamo izuzetnu nekretninu: prostrana kuća od 128 m² sa garažom od 30 m² i impozantnim imanjem od 6.000 m², smještena u mirnom naselju Ćurilac, nadomak Danilovgrada. Ovo idilično okruženje...

Zoran Đurović

Oglašivač

Pozovi
Prodaja, kuća, 118m², Kosić, Danilovgrad
1/20
PREMIUM

140,000 €

PREMIUM
prije 3 dana

Prodaja, kuća, 118m², Kosić, Danilovgrad

Kuća118Trosobna1 kupatilo

Prodajem novu odličnu kuću 118m2 u mjestu Lazine. Smještena je na placu od 1800m2. Posjeduje dnevnu sobu, trpezariju, kuhinju, tri spavaće sobe, kupatilo, hodnik i terase. U dvorištu su i dva manja...

Prodaja, kuća, 145m², Spuž, Danilovgrad
1/10
PREMIUM

135,000 €

PREMIUM
prije 21 dan

Prodaja, kuća, 145m², Spuž, Danilovgrad

Kuća145Trosobna0 kupatila

Za prodaju kuća 145m2, Spuž (Bubine) - Danilovgrad. Nalazi se na ravnom placu površine 5642m2 i udaljen je od mosta u Spužu 1500 metara. Kuća je kamene gradnje i urađena je početkom 80-tih. Na placu...

Prodaja trosobnih kuća · Danilovgrad · 131m² · 1.177 €/m²
Cijena nekretnine154.000
40.000500.000
Učešće 20%: 30.800
Kredit: 123.200
Kamata 4.5%
Period 25 god.
Vaša mjesečna rata
685 €/mj.
za kredit od 123.200 na 25 god.
Manje od 1 minPodaci zaštićeni
Prodaja, kuća, 133m², Novo Selo, Danilovgrad
1/3

160,000 €

prije 1 dan

Prodaja, kuća, 133m², Novo Selo, Danilovgrad

Kuća133Trosobna2 kupatila

U mjestu Pitoma Loza, Novo Selo prodajem stambeno-poslovnu kuću. Ukupna površina objekta je 133 m², plus 20 m2 otvorena terasa poslovnog dio a nalazi se na prostranom, ravnom i domaćinski održavanom...

AL

Alena Lifshitc

Oglašivač

Pozovi
Prodaja, kuća, 118m², Kosić, Danilovgrad
1/20

140,000 €

prije 2 dana

Prodaja, kuća, 118m², Kosić, Danilovgrad

Kuća118Trosobna1 kupatilo

Na prodaju trosobna kuca povrsine 118m2, na placu od 1.800m2, Danilovgrad (Kosić). Uredna dokumentacija. Montazni objekat. Odmah useljivo. Cijena iznosi 140.000e.

Prodaja, kuća, 75000m², Zagreda, Danilovgrad
1/8

Na Upit

prije 12 dana

Prodaja, kuća, 75000m², Zagreda, Danilovgrad

Kuća75000Trosobna1 kupatilo

Tražite mesto gde se čuje samo cvrkut ptica, a grad vam je na dlanu? Ovo prostrano imanje nudi mir i privatnost koju je danas teško pronaći. Kuća zahteva kompletnu adaptaciju, što vam pruža...

BB

Bozina Buric

Oglašivač

Pozovi
Prodaja, kuća, 90m², Danilovgrad, Crna Gora
1/10

230,000 €

prije 15 dana

Prodaja, kuća, 90m², Danilovgrad, Crna Gora

Kuća90Trosobna0 kupatila

🏡 Za prodaju kuća 90m², plac 750m2, pomoćni objekat sa garažom 72m2, Danilovgrad 📍 Lokacija: Danilovgrad 🏠 Kuća površine 90m², trosobna, smještena u mirnom dijelu. 🌿 Dvorište: 750m², ograđeno i...

Prodaja, kuća, 145m², Spuž, Danilovgrad
1/14

155,000 €

prije 19 dana

Prodaja, kuća, 145m², Spuž, Danilovgrad

Kuća145Trosobna2 kupatila

Prodaje se trosobna,dvospratna kuca površine 145 m2 u Spužu,opština Danilovgrad.Kuća je legalizovana,opremljena i odmah useljiva,idealna za porodičan život. Na prizemlju se nalazi prostrani dnevni...

Prodaja, kuća, 118m², Danilovgrad, Crna Gora
1/2
Verifikovano

149,000 €

prije 21 dan

Prodaja, kuća, 118m², Danilovgrad, Crna Gora

Kuća118Trosobna1 kupatilo

Kuća površine 118m2 na placu 1800m2, sa pomoćnim objektom 12m2. Kuća je na Lazinama (Koljat). Kuća je po strukturi trosobna, a svaka soba izlazi na terasu. Izgrađena je prije 3 godine, papiri su 1/1...

Prodaja, kuća, 145m², Spuž, Danilovgrad
1/12

155,000 €

prije 24 dana

Prodaja, kuća, 145m², Spuž, Danilovgrad

Kuća145Trosobna2 kupatila

Prodaje se prostrana dvospratna kuća u Spužu, idealna za život ili investiciju. Kuća ima površinu od 145 m², uz garažu od 24 m², i nalazi se na izuzetno velikom i ravnom placu od čak 3600 m², koji...

Prodaja, kuća, 118m², Kopito, Danilovgrad
1/3
Verifikovano

149,000 €

prije 24 dana

Prodaja, kuća, 118m², Kopito, Danilovgrad

Kuća118Trosobna0 kupatila

Na prodaju kuća u mjestu Lazine, Danilovgrad, idealna za porodičan život i sve one koji žele mirno okruženje, a istovremeno odličnu povezanost sa gradom. Kuća je površine 118 m², smještena na...

Prodaja, kuća, 80m², Glavica, Danilovgrad
1/12

105,000 €

prije 24 dana

Prodaja, kuća, 80m², Glavica, Danilovgrad

Kuća80Trosobna2 kupatila

Prodaje se kuća 80m2 (LN – 62m2), Glavica - Danilovgrad. Kuća je pozicionirana na placu 1765m2. Kuća je dvoetažna i predstavlja dobru osnovu za porodični život ili investiciju, uz mogućnost dodatnog...

Prodaja, kuća, 105m², Martinići, Danilovgrad
1/4

599,000 €

prije 26 dana

Prodaja, kuća, 105m², Martinići, Danilovgrad

MartinićiDanilovgrad
Kuća105Trosobna1 kupatilo

PRODAJA, KUĆA I PLAC, DANILOVGRAD Na prodaju moderna kuća površine 105 m², novogradnja, pažljivo projektovana za udoban i funkcionalan život, smještena na velikom i ravnom placu od 10.000 m² koji se...

Prodaja, kuća, 62m², Glavica, Danilovgrad
1/26
Verifikovano

105,000 €

prije 27 dana

Prodaja, kuća, 62m², Glavica, Danilovgrad

Kuća62Trosobna0 kupatila

Prodaje se kuća, od 62m2, u naselju Glavica, u Danilovgradu. Kuća se nalazi na placu od 1765m2. Kuća ima 62m2 u Listu nepokretnosti dok ustvari broji više kvadrata, oko 80-tak. Struktura kuće:...

Prodaja, kuća, 240m², Spuž, Danilovgrad
1/4

66,000 €

prije 27 dana

Prodaja, kuća, 240m², Spuž, Danilovgrad

Kuća240Trosobna2 kupatila

PRODAJA, KUĆA, DANILOVGRAD Na prodaju ozidana kuća površine 240m², smeštena na prostranom placu od 1000m², idealna za one koji traže mir, prostor i odličan potencijal za uređenje po sopstvenim...

Prodaja, kuća, 180m², Novo Selo, Danilovgrad
1/2

98,000 €

prije 30 dana

Prodaja, kuća, 180m², Novo Selo, Danilovgrad

Kuća180Trosobna1 kupatilo

Prodaje je kuca stambene površine 180m2 smjestana u Novo Selo, 9km od cetinjskih semafora bulevarom PG-DG. Struktura kuće: Kompletno namještena i opremljena kuća cca 180m2 (u LN upisano 112m2)....

Prodaja, kuća, 150m², Novo Selo, Danilovgrad
1/11

139,000 €

prije 35 dana

Prodaja, kuća, 150m², Novo Selo, Danilovgrad

Kuća150Trosobna2 kupatila

Excellent family house for sale in the suburbs of Danilovgrad, village Novo Selo. The area of the house is 150m2, on a plot of 630m2. All communications are connected (water, electricity). There is a...

Prodaja, kuća, 115m², Spuž, Danilovgrad
1/8

130,000 €

prije 35 dana

Prodaja, kuća, 115m², Spuž, Danilovgrad

Kuća115Trosobna1 kupatilo

A new house in the center of Spuzh. The house area is 115m2 on a plot of 1260 m2, almost in the center. Large entrance hall, three bedrooms, spacious living room, kitchen, bathroom. A large flat area...

Prodaja, kuća, 102m², Danilovgrad, Crna Gora
1/12

150,000 €

prije 35 dana

Prodaja, kuća, 102m², Danilovgrad, Crna Gora

Kuća102Trosobna1 kupatilo

House, 102 m2, located on a plot of 2410 m2, 330 m from the river Zeta. 3 bedrooms, 1 bathroom City water, septic tank. 6 km from the center of Danilovgrad, 15 km from Podgorica.

Prodaja, kuća, 100m², Danilovgrad, Crna Gora
1/12

160,000 €

prije 35 dana

Prodaja, kuća, 100m², Danilovgrad, Crna Gora

Kuća100Trosobna2 kupatila

Spacious new house for sale in 10min from the city centerDanilovgrad, 15 minutes from the city of Podgorica. The house area is 100m2. Structure: entrance hall, guest bathroom, pantry, kitchen,...

Prikazano 1-20 od 54 rezultata

Danilovgrad – vodič kroz grad i tržište kuća

Tržište kuća u Danilovgradu je popularno i nudi raznovrstan izbor porodičnih i renoviranih kuća u prijatnim, mirnim naseljima. Za kupce zainteresovane za Prodaja Kuća u Danilovgradu, ključne prednosti su blizina zdravstvene službe Dom zdravlja Dimitrije-Dika Marenić, Pošte, apoteka kao što su Apoteka Meditas 8 i Apoteka Benu, te obrazovnih ustanova poput Gimnazija Petar I Petrović Njegoš. Prosečne cijene su otprilike 1295 €/m²; lokacije uz Jankovu Plazu i Zavičajni muzej Danilovgrada često donose veću potražnju i bolju likvidnost.

Ključni pokazatelji - Prodaja trosobnih kuća Danilovgrad

Prosječna cijena/m²
1,177 €
Aktivni oglasi
LIVE
50
Ažurirano danas
Novi oglasi
7
Proteklih 7 dana
Trend cijena
RAST
+0.00%
U odnosu na Maj 2025

Često postavljana pitanja

? Kako da počnem pretragu kuća za prodaju u Danilovgradu?

Počnite sa jasno definisanim kriterijima na Estitor platformi: odredite budžet, željenu kvadraturu i prioritetne lokacije (npr. blizina Montefarm apoteke ili Zavičajnog muzeja). Provjerite slične oglase i uporedite cijene (prosječno oko 1295 €/m²) kako biste realno procijenili vrijednost. Za organizovanje razgledanja i profesionalnu podršku obratite se lokalnom agentu.

Savjeti za odabir

Definiši budžet i €/m² prag

Poredi naselja po cijeni po m² i medijanu dana na tržištu; fokusiraj se na kvartove gdje se budžet i kvadratura realno poklapaju.

Provjeri dokumentaciju i tehničko stanje

Vlasnički list, upotrebna dozvola, etažiranje, energetski sertifikat; u starijim zgradama provjeri instalacije, stolariju i izolaciju.

Uporedi novogradnju i starogradnju

Novogradnja često nudi garaže i lift, dok starogradnja nudi veće tlocrtne površine; cijenu prilagodi troškovima održavanja i potencijalne adaptacije.

Gledaj mikro-lokaciju

Blizina škole/vrtića, javnog prevoza, parkova i posla – to utiče na kvalitet života i buduću likvidnost.

Ocijeni dinamiku tržišta

Ako je medijan dana na tržištu nizak i broj novih oglasa raste, očekuj bržu prodaju i budi spreman na brže donošenje odluke.