#prodaja_kuće_Budva
ID 408.
📍 Kuća na prodaju u Budvi
📌 Lokacija: Budva
Površina kuće: 43 m² + 10 m² terasa
Kompaktna kuća s investicijskim potencijalom i građevinskom dozvolom.
Kuća 43 m²
Terasa 10 m²
📍 Prednosti:
— Građevinska dozvola 320 m²
— Mogućnost proširenja ili novog projekta
— Perspektivna investicija
— Pogodno za stanovanje ili razvoj
💶 Cijena: 140.000 €
WHATSAPP | TELEGRAM | VIBER
+382 68 200 906 — Sabina Mailova
@realestatemontenegr
SM INVESTICIJE
Kuća
43m²
2
1
Opremljeno
Agencija
SM investment by Sabina MailovaCijena po m²: 3255.81 €
Učešće 28,000 €
Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?
Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza
Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.
Cijena ove nekretnine je 29.46% viša od prosječne cijene na lokaciji Centar
Prosječna cijena: 2514.97 €/m²
Ova nekretnina je 74.15% manja od prosječne veličine na lokaciji Centar
Prosječna veličina: 166 m²
Agencija (posrednik)
SM investment by Sabina Mailova
Registarski broj
+38268200906
Lokacija
Budva
Centar
Kvadratura
43m²
Struktura
2 Sobe
Tip nekretnine
Kuća
Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.
Posjedujte ovu nekretninu već od
Fiksne kamate od: 4%
Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?
Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza