790,000 €
  • Prodaja, kuća, 360m², Žukovica, Budva - image 1
  • Prodaja, kuća, 360m², Žukovica, Budva - image 2
  • Prodaja, kuća, 360m², Žukovica, Budva - image 3
  • Prodaja, kuća, 360m², Žukovica, Budva - image 4
  • Prodaja, kuća, 360m², Žukovica, Budva - image 5
  • Prodaja, kuća, 360m², Žukovica, Budva - image 6
  • Prodaja, kuća, 360m², Žukovica, Budva - image 7
  • Prodaja, kuća, 360m², Žukovica, Budva - image 8
  • Prodaja, kuća, 360m², Žukovica, Budva - image 9
  • Prodaja, kuća, 360m², Žukovica, Budva - image 10
  • Prodaja, kuća, 360m², Žukovica, Budva - image 11
  • Prodaja, kuća, 360m², Žukovica, Budva - image 12
  • Prodaja, kuća, 360m², Žukovica, Budva - image 13
  • Prodaja, kuća, 360m², Žukovica, Budva - image 14
  • Prodaja, kuća, 360m², Žukovica, Budva - image 15
  • Prodaja, kuća, 360m², Žukovica, Budva - image 16
  • Prodaja, kuća, 360m², Žukovica, Budva - image 17
  • Prodaja, kuća, 360m², Žukovica, Budva - image 18
  • Prodaja, kuća, 360m², Žukovica, Budva - image 19
  • Prodaja, kuća, 360m², Žukovica, Budva - image 20
  • Prodaja, kuća, 360m², Žukovica, Budva - image 21
  • Prodaja, kuća, 360m², Žukovica, Budva - image 22
  • Prodaja, kuća, 360m², Žukovica, Budva - image 23
  • Prodaja, kuća, 360m², Žukovica, Budva - image 24
  • Prodaja, kuća, 360m², Žukovica, Budva - image 25
790,000 € (2,194 €/m²)
360 m²
3 Soba
5 Kupatilo

Prodaja, kuća, 360m², Žukovica, Budva

Žukovica, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

Luksuzna ekološka vila sa bazenom – druga linija mora, Žukovica, KotorNa prodaju je potpuno opremljena moderna vila smještena na izuzetnoj lokaciji, u drugoj liniji od mora, u mirnom i idiličnom naselju Žukovica, u zalivu Kotora. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj prirode, privatnosti i savremenog luksuza, idealna kako za porodični život tako i za investiciju u turistički najam visoke kategorije.Vila se prostire na placu površine 600 m², dok sama vila ima ukupno 360 m² stambenog prostora, raspoređenog na tri nivoa. Zahvaljujući pažljivo osmišljenom arhitektonskom rješenju, iz gotovo svakog dijela objekta pruža se očaravajući pogled na more i prirodno okruženje.Ova nekretnina je pravi primjer savremenog, ekološki osviještenog doma. Na krovu su instalirani solarni paneli, što vilu čini energetski efikasnom i samoodrživom. Podno grijanje na gas obezbjeđuje maksimalnu udobnost tokom cijele godine, dok mermerni podovi dodatno naglašavaju luksuz i eleganciju enterijera.Dvorište je pažljivo uređeno i oplemenjeno mediteranskim ambijentom, stvarajući privatnu oazu mira. Ispred vile se nalaze dva parking mjesta.Poseban užitak pruža prostrani bazen ispred vile, idealan za opuštanje i uživanje u pogledu na more i pejzaž koji oduzima dah.Na placu se nalazi i manja kuca od 40m2.Struktura vile:Prvi nivo čini prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom u open-space konceptu, savršen za porodična okupljanja i druženja.Na drugom nivou nalaze se tri komforna apartmana, svaki sa sopstvenim kupatilom i privatnom terasom sa pogledom na more, pružajući potpunu privatnost i komfor.Treći nivo predstavlja ekskluzivnu rooftop terasu, na kojoj je predviđen jacuzzi, sa spektakularnim panoramskim pogledom na more i okolinu – idealno mjesto za opuštanje i uživanje u zalascima sunca.Vila se nalazi na samo 50 metara od prelijepe pješčane plaže, što omogućava svakodnevno uživanje u moru i mediteranskom načinu života.Moguca kompenzacija za nekretninu u Beogradu.Ova nekretnina predstavlja rijetku priliku za kupovinu luksuzne vile na prestižnoj lokaciji u Bokokotorskom zalivu.