250,000 €
  • Prodaja, plac, 2216m², Žukovica, Budva - image 1
  • Prodaja, plac, 2216m², Žukovica, Budva - image 2
  • Prodaja, plac, 2216m², Žukovica, Budva - image 3
  • Prodaja, plac, 2216m², Žukovica, Budva - image 4
  • Prodaja, plac, 2216m², Žukovica, Budva - image 5
250,000 € (113 €/m²)
2216 m²

Prodaja, plac, 2216m², Žukovica, Budva

Žukovica, Budva Crna Gora

Opis nekretnine

Nekretnine,Crna GoraNa prodaju je urbanizovan plac površine 2216 m², smešten u naselju Glavatičići, u blizini prelepe uvale Žukovica i ribarskog naselja Bigovo. Ovaj plac je predviđen za izgradnju tri luksuzne vile, dve sa po 150 m² i jedna sa 200 m², a sve sa potrebnom dokumentacijom za gradnju.Udaljenost od mora je svega 200 metara vazdušnom linijom, dok je najbliža plaža udaljena 300 metara, što omogućava uživanje u prelepom pogledu na more. Ovaj plac predstavlja odličnu priliku za investitore koji žele da izgrade luksuzne objekte na atraktivnoj lokaciji uz more, u mirnom okruženju koje nudi potpunu privatnost.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
446623
Objavljeno
11.07.2025
Ažuriran
13.05.2026
Tip nekretnine

Plac

Kvadratura

2216m²

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 112.82 €

Učešće 50,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,212 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
200,000 €
Učešće
50,000 €
Ukupna kamata
90,871 €
Ukupno plaćanje
290,871 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Kvadratura

2216m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Plac

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Amfora Real Estate

Slične nekretnine

Premium Kuća in Žukovica

Prodaja, kuća, 360m², Žukovica, Budva

790,000 €

Žukovica

3 sobe 5 kupatila 360
Prodaja, kuća, 360m², Žukovica, Budva
Zemljište in Žukovica

Prodaja, plac, 1m², Žukovica, Budva

270,000 €

Žukovica

1
Prodaja, plac, 1m², Žukovica, Budva
Premium Stan in Blizikuće

Prodaja, trosoban stan, 90m², Blizikuće, Budva

440,000 €

Blizikuće

3 sobe 2 kupatila 90
Prodaja, trosoban stan, 90m², Blizikuće, Budva
Premium Kuća in Reževići

Prodaja, kuća, 206m², Reževići, Budva

540,000 €

Reževići

2 sobe 2 kupatila 206
Prodaja, kuća, 206m², Reževići, Budva