108,320 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 49m², Ulcinj, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 49m², Ulcinj, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 49m², Ulcinj, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 49m², Ulcinj, Crna Gora - image 4
108,320 € (2,211 €/m²)
49 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 49m², Ulcinj, Crna Gora

Ulcinj, Crna Gora

Opis nekretnine

One-bedroom apartment of 49.2 m2 on the ground floor of a new modern Ciling building in Pinješ, Ulcinj.
The house is equipped with an elevator, parking for residents is provided in front of the building. The distance to Male Plaže is about 1.2 km (about 20 minutes on foot).
The construction is scheduled to be completed in October 2026.
A similar apartment with an area of 50.04 m2 is also for sale on the landing.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
544232
Objavljeno
09.04.2026
Ažuriran
09.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

49m²

Sobe

1

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2210.61 €

Učešće 21,664 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
525 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
86,656 €
Učešće
21,664 €
Ukupna kamata
39,372 €
Ukupno plaćanje
126,028 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Ulcinj

Ulcinj
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 7.5% viša od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Ulcinj

Prosječna cijena: 2056.38 €/m²

Ova nekretnina je 8.63% manja od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Ulcinj

Prosječna veličina: 54 m²

2,056 €
Prosječna godišnja cijena
-11%
Trend cijena (godišnje)
41

Kvadratura

49m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

CherryEstate

Slične nekretnine

Premium Stan in Pinješ

Prodaja, jednosoban stan, 50m², Pinješ, Ulcinj

105,500 €

Pinješ

1 soba 1 kupatilo 50
Prodaja, jednosoban stan, 50m², Pinješ, Ulcinj
Premium Stan in Centar