418,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 53m², Tivat, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 53m², Tivat, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 53m², Tivat, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 53m², Tivat, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 53m², Tivat, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 53m², Tivat, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 53m², Tivat, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 53m², Tivat, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 53m², Tivat, Crna Gora - image 9
418,000 € (7,887 €/m²)
53 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 53m², Tivat, Crna Gora

Tivat, Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se jednosoban apartman u izgradnji u prestiznom kompleksu, idealna investicija za život, odmor ili izdavanje.

Osnovne informacije:

• Ukupna površina: 53,1 m²
• Unutrašnja površina: 46,9 m²
• Balkon: 6,2 m²
• Sprat: III sprat
Kompleks predstavljaja novu generaciju rezidencijalnih zgrada, dizajniranih u savremenom mediteranskom stilu sa naglaskom na kvalitet gradnje, funkcionalnost i luksuzan način života. Budući vlasnici imaju pristup:
– recepciji i 24/7 obezbjeđenju
– bazenima i uređenim zelenim površinama
– podzemnim garažama
– ekskluzivnim sadržajima (marina, restorani, šetališta, beach club, sportski sadržaji)

Lokacija pruža izuzetnu investicionu vrijednost i visok potencijal za kratkoročni i dugoročni najam.

Plan otplate:

1. Rezervacija: 10%

2. Ugovor (nakon rezervacije): do 20% ukupno

3. Tokom izgradnje: 30% u faznim uplatama

4. Završetak grubih radova: 20%

5. Primopredaja / završetak projekta: 20%

Cijena garaže 50 000€

Cijena: 418.000 €

Detalji o nekretnini

ID oglasa
527542
Objavljeno
26.02.2026
Ažuriran
24.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

53m²

Sobe

1

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 7886.79 €

Učešće 83,600 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
2,026 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
334,400 €
Učešće
83,600 €
Ukupna kamata
151,936 €
Ukupno plaćanje
486,336 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Tivat

Tivat
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 75.75% viša od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Tivat

Prosječna cijena: 4487.55 €/m²

Ova nekretnina je 0.95% manja od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Tivat

Prosječna veličina: 54 m²

4,488 €
Prosječna godišnja cijena
+7%
Trend cijena (godišnje)
80

Kvadratura

53m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Rivijera Nekretnine

Slične nekretnine

Premium Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 52m², Centar, Tivat

220,000 €

Centar

2 sobe 1 kupatilo 52
Prodaja, dvosoban stan, 52m², Centar, Tivat
Premium Stan in Kava