240,000 €
  • Prodaja, stan, 71m², Tivat, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, stan, 71m², Tivat, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, stan, 71m², Tivat, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, stan, 71m², Tivat, Crna Gora - image 4
240,000 € (3,380 €/m²)
71 m²

Prodaja, stan, 71m², Tivat, Crna Gora

Tivat, Crna Gora

Opis nekretnine

This refined one-bedroom apartment is located in the quiet and residential neighborhood of Mažina, just five minutes by car from Porto Montenegro and the heart of Tivat. The apartment offers a total of 91 m² of usable space, comprising 36 m² of internal area, a 35 m² private terrace, and an additional 20 m² gallery level.Fully furnished and move-in ready, the apartment is designed for both comfort and functionality. The interior features a stylish open-plan living area with a modern kitchen, bar-style dining island, and lounge, as well as a separate bedroom and a sleek bathroom with underfloor heating. A loft gallery accessible by a folding ladder provides additional space, ideal for use as a guest sleeping area, home office, or reading nook.The standout feature of the property is the expansive terrace, which enjoys sun throughout the day and boasts a private Jacuzzi, an outdoor summer kitchen, electric awning, and comfortable seating—perfect for outdoor entertaining or relaxing with panoramic views of the sea and Boka Bay.Residents also benefit from access to a communal swimming pool and sauna, adding to the overall lifestyle appeal. Additional amenities include high-speed internet, an efficient inverter AC system, premium materials throughout, a private storage room, and a secure underground parking space.Modern, elegant, and ideally located, this apartment is a rare find in Tivat and offers a complete living experience with excellent outdoor space and wellness features.The price of this apartment is 240,000 €For more information or to arrange a viewing, please contact:📞 +382 68 014 729📞 +382 68 029 991📧 [email protected]

Detalji o nekretnini

ID oglasa
469018
Objavljeno
13.09.2025
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

71m²

Sobe

N/A

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3380.28 €

Učešće 48,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,163 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
192,000 €
Učešće
48,000 €
Ukupna kamata
87,236 €
Ukupno plaćanje
279,236 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene stanova - Tivat

Tivat
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 19.65% niža od prosječne cijene garsonjere stana na lokaciji Tivat

Prosječna cijena: 4207.14 €/m²

Ova nekretnina je 5.22% manja od prosječne veličine garsonjere stana na lokaciji Tivat

Prosječna veličina: 75 m²

4,207 €
Prosječna godišnja cijena
+4%
Trend cijena (godišnje)
245

Kvadratura

71m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Objekta Real Estate

Slične nekretnine

Premium Stan in Kava

Prodaja, dvosoban stan, 66m², Kava, Tivat

271,000 €

Kava

2 sobe 2 kupatila 66
Prodaja, dvosoban stan, 66m², Kava, Tivat
Premium Stan in Dumidran

Prodaja, jednosoban stan, 48m², Dumidran, Tivat

159,783 €

Dumidran

1 soba 1 kupatilo 48
Prodaja, jednosoban stan, 48m², Dumidran, Tivat
Premium Poslovni prostor in Radovići

Prodaja, poslovni prostor, 90m², Radovići, Tivat

Na Upit

Radovići

1 soba 1 kupatilo 90
Prodaja, poslovni prostor, 90m², Radovići, Tivat
Premium Stan in Dumidran

Prodaja, jednosoban stan, 48m², Dumidran, Tivat

190,000 €

Dumidran

1 soba 1 kupatilo 48
Prodaja, jednosoban stan, 48m², Dumidran, Tivat
Premium Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 52m², Centar, Tivat

250,000 €

Centar

2 sobe 1 kupatilo 52
Prodaja, dvosoban stan, 52m², Centar, Tivat
Premium Kuća in Luštica Bay

Prodaja, kuća, 400m², Luštica Bay, Tivat

5,076.000 €

Luštica Bay

5 soba 5 kupatila 400
Prodaja, kuća, 400m², Luštica Bay, Tivat
Premium Stan in Luštica Bay

Prodaja, jednosoban stan, 65m², Luštica Bay, Tivat

453,500 €

Luštica Bay

1 soba 1 kupatilo 65
Prodaja, jednosoban stan, 65m², Luštica Bay, Tivat
Premium Stan in Luštica Bay

Prodaja, jednosoban stan, 71m², Luštica Bay, Tivat

495,000 €

Luštica Bay

1 soba 1 kupatilo 71
Prodaja, jednosoban stan, 71m², Luštica Bay, Tivat
Premium Stan in Luštica Bay

Prodaja, dvosoban stan, 83m², Luštica Bay, Tivat

583,500 €

Luštica Bay

2 sobe 2 kupatila 83
Prodaja, dvosoban stan, 83m², Luštica Bay, Tivat
Premium Stan in Luštica Bay

Prodaja, jednosoban stan, 65m², Luštica Bay, Tivat