126,000 €
  • Prodaja, stan, 27m², Tivat, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, stan, 27m², Tivat, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, stan, 27m², Tivat, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, stan, 27m², Tivat, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, stan, 27m², Tivat, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, stan, 27m², Tivat, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, stan, 27m², Tivat, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, stan, 27m², Tivat, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, stan, 27m², Tivat, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, stan, 27m², Tivat, Crna Gora - image 10
  • Prodaja, stan, 27m², Tivat, Crna Gora - image 11
  • Prodaja, stan, 27m², Tivat, Crna Gora - image 12
  • Prodaja, stan, 27m², Tivat, Crna Gora - image 13
  • Prodaja, stan, 27m², Tivat, Crna Gora - image 14
126,000 € (4,667 €/m²)
27 m²
1 Kupatilo

Prodaja, stan, 27m², Tivat, Crna Gora

Tivat, Crna Gora

Opis nekretnine

Na prodaju moderan studio apartman površine 22 m², sa dodatnom terasom od 5 m², smješten u kvalitetnoj novogradnji u mirnom naselju Pod Kuk, Tivat.

Apartman se nalazi u luksuznoj zgradi sa kamenim detaljima na fasadi, liftom i organizovanim održavanjem zgrade i okolnog prostora. Sa terase se pruža otvoren pogled na gradski park, Porto Montenegro i more.

Raspored i opremljenost:

• Otvoren koncept dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom

• Moderno kupatilo sa podnim grijanjem

• Potpuno opremljena kuhinja

• Ugradbeni ormari, klima uređaj, interfon

• Dva ulaza – jedan klasičan, drugi direktno s terase

U cijenu je uključeno privatno parking mjesto. Postoji mogućnost kupovine garažnog prostora uz doplatu.

Lokacija:
Naselje Pod Kuk nudi mirnu atmosferu van glavnog turističkog toka, a istovremeno se nalazi u neposrednoj blizini svih sadržaja: škola i park udaljeni su 5 minuta hoda, a centar Tivta i Porto Montenegro 10 minuta.

Ova nekretnina predstavlja idealnu priliku za život, odmor ili investiciju u turizam.

Cijena: 126.000 Eur

Detalji o nekretnini

ID oglasa
392411
Objavljeno
18.06.2025
Ažuriran
24.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

27m²

Sobe

N/A

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 4666.67 €

Učešće 25,200 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
611 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
100,800 €
Učešće
25,200 €
Ukupna kamata
45,799 €
Ukupno plaćanje
146,599 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene stanova - Tivat

Tivat
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 10.92% viša od prosječne cijene garsonjere stana na lokaciji Tivat

Prosječna cijena: 4207.14 €/m²

Ova nekretnina je 63.96% manja od prosječne veličine garsonjere stana na lokaciji Tivat

Prosječna veličina: 75 m²

4,207 €
Prosječna godišnja cijena
+4%
Trend cijena (godišnje)
334

Kvadratura

27m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Rivijera Nekretnine

Slične nekretnine

Premium Stan in Centar

Prodaja, dvosoban stan, 52m², Centar, Tivat

220,000 €

Centar

2 sobe 1 kupatilo 52
Prodaja, dvosoban stan, 52m², Centar, Tivat
Premium Stan in Kava

Prodaja, dvosoban stan, 66m², Kava, Tivat

271,000 €

Kava

2 sobe 2 kupatila 66
Prodaja, dvosoban stan, 66m², Kava, Tivat
Premium Stan in Dumidran

Prodaja, jednosoban stan, 48m², Dumidran, Tivat

159,783 €

Dumidran

1 soba 1 kupatilo 48
Prodaja, jednosoban stan, 48m², Dumidran, Tivat
Premium Poslovni prostor in Radovići

Prodaja, poslovni prostor, 90m², Radovići, Tivat

Na Upit

Radovići

1 soba 1 kupatilo 90
Prodaja, poslovni prostor, 90m², Radovići, Tivat
Premium Stan in Dumidran

Prodaja, jednosoban stan, 48m², Dumidran, Tivat

190,000 €

Dumidran

1 soba 1 kupatilo 48
Prodaja, jednosoban stan, 48m², Dumidran, Tivat
Premium Kuća in Luštica Bay

Prodaja, kuća, 400m², Luštica Bay, Tivat

5,076.000 €

Luštica Bay

5 soba 5 kupatila 400
Prodaja, kuća, 400m², Luštica Bay, Tivat
Premium Stan in Luštica Bay

Prodaja, jednosoban stan, 65m², Luštica Bay, Tivat

453,500 €

Luštica Bay

1 soba 1 kupatilo 65
Prodaja, jednosoban stan, 65m², Luštica Bay, Tivat
Premium Stan in Luštica Bay

Prodaja, jednosoban stan, 71m², Luštica Bay, Tivat

495,000 €

Luštica Bay

1 soba 1 kupatilo 71
Prodaja, jednosoban stan, 71m², Luštica Bay, Tivat
Premium Stan in Luštica Bay

Prodaja, dvosoban stan, 83m², Luštica Bay, Tivat

583,500 €

Luštica Bay

2 sobe 2 kupatila 83
Prodaja, dvosoban stan, 83m², Luštica Bay, Tivat
Premium Stan in Luštica Bay

Prodaja, jednosoban stan, 65m², Luštica Bay, Tivat

528,000 €