309,000 €
  • Prodaja, stan, 65m², Tivat, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, stan, 65m², Tivat, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, stan, 65m², Tivat, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, stan, 65m², Tivat, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, stan, 65m², Tivat, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, stan, 65m², Tivat, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, stan, 65m², Tivat, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, stan, 65m², Tivat, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, stan, 65m², Tivat, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, stan, 65m², Tivat, Crna Gora - image 10
  • Prodaja, stan, 65m², Tivat, Crna Gora - image 11
309,000 € (4,754 €/m²)
65 m²

Prodaja, stan, 65m², Tivat, Crna Gora

Tivat, Crna Gora

Opis nekretnine

Detalji o nekretnini

ID oglasa
242494
Objavljeno
29.04.2024
Ažuriran
04.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

65m²

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 4753.85 €

Učešće 61,800 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,498 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
247,200 €
Učešće
61,800 €
Ukupna kamata
112,316 €
Ukupno plaćanje
359,516 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene stanova - Tivat

Tivat
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 12.99% viša od prosječne cijene garsonjere stana na lokaciji Tivat

Prosječna cijena: 4207.14 €/m²

Ova nekretnina je 13.23% manja od prosječne veličine garsonjere stana na lokaciji Tivat

Prosječna veličina: 75 m²

4,207 €
Prosječna godišnja cijena
+4%
Trend cijena (godišnje)
747

Kvadratura

65m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Forte Mare

Slične nekretnine

Premium Stan in Kava

Prodaja, dvosoban stan, 66m², Kava, Tivat

271,000 €

Kava

2 sobe 2 kupatila 66
Prodaja, dvosoban stan, 66m², Kava, Tivat
Premium Stan in Dumidran

Prodaja, jednosoban stan, 48m², Dumidran, Tivat