118,000 €
  • Prodaja, stan, 35m², Tivat, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, stan, 35m², Tivat, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, stan, 35m², Tivat, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, stan, 35m², Tivat, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, stan, 35m², Tivat, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, stan, 35m², Tivat, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, stan, 35m², Tivat, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, stan, 35m², Tivat, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, stan, 35m², Tivat, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, stan, 35m², Tivat, Crna Gora - image 10
  • Prodaja, stan, 35m², Tivat, Crna Gora - image 11
  • Prodaja, stan, 35m², Tivat, Crna Gora - image 12
  • Prodaja, stan, 35m², Tivat, Crna Gora - image 13
118,000 € (3,371 €/m²)
35 m²
1 Kupatilo

Prodaja, stan, 35m², Tivat, Crna Gora

Tivat, Crna Gora

Opis nekretnine

Predstavljamo vam izuzetan projekat- poslovno-stambeni kompleks na pjesackoj udaljenosti od Porto Montenegra, Tivat.
Ovaj izuzetan projekat predstavlja mirno i ekskluzivno utočište, zaštićeno od neželjenih posjeta predstavlja oličenje luksuznog življenja, nudeći uzvišen stil života u kojem se sofisticiranost i udobnost besprijekorno prepliću.
Stanovnici uživaju u pogodnostima šetnje do gradskog parka Tivat, mirne oaze, i istraživanja bogate ponude Port Montenegro.

Stanovnici mogu uživati u nizu izvanrednih sadržaja, uključujući spa sa saunom, parno kupatilo i privatne sobe za masažu. Dobro opremljena teretana služi ljubiteljima fitnesa, dok otvoreni grijani bazen s kaminom nudi potpun ugođaj. Namjenski prostor za roštilj savršen je za objedovanje na otvorenom, a šarmantni set sa otvorenim kaminom stvara intimne prostore za opuštanje. Igrališta su namijenjena mlađim stanovnicima, a kozmetički salon i bioskop pružaju dodatan ugodjaj. Prostorije za sastanke nude prostor za društvena i profesionalna okupljanja, dok praktičan kafić/pekara i prodavnica prehrambenih proizvoda zadovoljavaju svakodnevne potrebe.

 

Kompanija za upravljanje nudi non-stop usluge konsijerža i upravljanja imovinom, uslužujući i dugoročne i kratkoročne najam. Investitor se ponosi isporukom pažljivo dizajniranih stanova, pružajući kompletan paket sa namještajem, uređajima i odvojenim skladištem prostorije u podzemnom delu zgrade.