270,000 €
  • Prodaja, trosoban stan, 109m², Momišići, Podgorica - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 109m², Momišići, Podgorica - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 109m², Momišići, Podgorica - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 109m², Momišići, Podgorica - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 109m², Momišići, Podgorica - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 109m², Momišići, Podgorica - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 109m², Momišići, Podgorica - image 7
  • Prodaja, trosoban stan, 109m², Momišići, Podgorica - image 8
270,000 € (2,477 €/m²)
109 m²
3 Soba

Prodaja, trosoban stan, 109m², Momišići, Podgorica

Momišići, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Na prodaju prostran i funkcionalno organizovan trosoban stan, smješten na odličnoj lokaciji u Momišićima, preko puta Ars Medica. Stan se nalazi na 3. spratu manje i mirne stambene zgrade koja ima ukupno 4 sprata plus potkrovlje.

Lokacija koja pruža maksimalnu udobnost svakodnevnog života:
• - Miran i porodičan dio grada
• - U neposrednoj blizini škole, marketa, apoteka i svih važnih sadržaja
• - Odlična povezanost sa centrom grada

Stan je istočno orijentisan, veoma osvijetljen i pruža prijatan ambijent tokom cijelog dana, što ga čini savršenim izborom za porodični život ili sigurnu investiciju.

Stan je nastao spajanjem dva jednosobna stana i ukupne je površine 109 m², sa veoma funkcionalnim rasporedom:
• - Ulazni hodnik
• - Prostrana dnevna soba sa trpezarijom
• - Odvojena kuhinja
• - Tri spavaće sobe
• - Dva kupatila
• - Garderober
• - Dvije terase, od kojih je jedna zastakljena

Dodatne pogodnosti:
• - Kompletno klimatizovan
• - Centralno grijanje
• - Prodaje se potpuno namješten
• - Spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja
• - Parking prostor dostupan ispred zgrade

Idealan izbor za:
• - Veću porodicu
• - Miran i kvalitetan gradski život
• - Investiciju sa odličnim potencijalom

Vlasništvo 1/1

Cijena: 270.000 €

Iskoristite priliku da postanete vlasnik komfornog porodičnog stana na jednoj od najtraženijih lokacija u Podgorici!

Iva: +06*/****-***
[email protected]
www.remontenegro.me

Detalji o nekretnini

ID oglasa
560254
Objavljeno
21.05.2026
Ažuriran
21.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

109m²

Sobe

3

Kupatila

0

Sprat

3. sprat

Broj terasa

1

Parking

Ima

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2477.06 €

Učešće 54,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,309 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
216,000 €
Učešće
54,000 €
Ukupna kamata
98,140 €
Ukupno plaćanje
314,140 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene trosobnih stanova - Momišići

Momišići
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 23.85% viša od prosječne cijene trosobnog stana na lokaciji Momišići

Prosječna cijena: 2000.00 €/m²

Ova nekretnina je 3.33% manja od prosječne veličine trosobnog stana na lokaciji Momišići

Prosječna veličina: 113 m²

Kvadratura

109m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

REMontenegro

Slične nekretnine

Premium Stan in Momišići

Prodaja, dvosoban stan, 72m², Momišići, Podgorica

165,000 €

Momišići

2 sobe 1 kupatilo 72
Prodaja, dvosoban stan, 72m², Momišići, Podgorica
Premium Poslovni prostor in Momišići

Prodaja, poslovni prostor, 320m², Momišići, Podgorica