128,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 9
128,000 € (2,783 €/m²)
46 m²
1 Soba

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Stari Aerodrom, Podgorica

Stari Aerodrom, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

A fully furnished one-bedroom apartment of 46 m² is for sale in the attractive area of Stari Aerodrom, Podgorica, located on Bulevar Veljka Vlahovića, near the Football Association building.

The apartment is situated on the second floor of a residential building with an elevator and offers a practical and comfortable layout, ideal for both living and investment.

Property features:

One-bedroom apartment

46 m²

Fully furnished

Second floor

Elevator in the building

Parking available in front of the building

The location provides excellent connectivity with the rest of the city and is close to markets, cafés, schools, recreational areas, and all essential amenities for everyday life.

The apartment is move-in ready and represents a great opportunity in one of Podgorica’s most popular residential areas.

💶 Price: €128,600

Detalji o nekretnini

ID oglasa
560046
Objavljeno
20.05.2026
Ažuriran
21.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

46m²

Sobe

1

Kupatila

0

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2782.61 €

Učešće 25,600 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
621 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
102,400 €
Učešće
25,600 €
Ukupna kamata
46,526 €
Ukupno plaćanje
148,926 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Stari Aerodrom

Stari Aerodrom
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 4.56% viša od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Stari Aerodrom

Prosječna cijena: 2661.22 €/m²

Ova nekretnina je 2.02% veća od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Stari Aerodrom

Prosječna veličina: 45 m²

2,661 €
Prosječna godišnja cijena
+7%
Trend cijena (godišnje)
7
Sati na trižištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Violet Investment

Registarski broj

2

Lokacija

Podgorica

Stari Aerodrom

Kvadratura

46m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Violet Investment

Slične nekretnine

Premium Parking garaža in Stari Aerodrom

Prodaja, parking/garaža, 12m², Stari Aerodrom, Podgorica

15,000 €

Stari Aerodrom

12
Prodaja, parking/garaža, 12m², Stari Aerodrom, Podgorica