135,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 55m², Baston, Podgorica - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 55m², Baston, Podgorica - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 55m², Baston, Podgorica - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 55m², Baston, Podgorica - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 55m², Baston, Podgorica - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 55m², Baston, Podgorica - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 55m², Baston, Podgorica - image 7
135,000 € (2,455 €/m²)
55 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 55m², Baston, Podgorica

Baston, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Predstavljamo vam izvanredan jednosoban stan od 55m², smješten u popularnom dijelu Podgorice, Baston. Ovaj predivan prostor je potpuno renoviran i opremljen najkvalitetnijim materijalima i namještajem, što ga čini odmah useljivim bez ikakvih dodatnih ulaganja.
Stan je izuzetno osunčan, pružajući obilje prirodne svjetlosti tokom cijelog dana, što doprinosi ugodnoj atmosferi. Nalazi se u mirnom kraju, idealnom za porodični život, sa dodatnom pogodnosti blizine škole i svih neophodnih sadržaja. Obezbijeđen je i parking ispred objekta.
S obzirom na lokaciju, kvalitet renovacije i činjenicu da je uknjižen, ovaj stan predstavlja odličnu investiciju, bilo za stanovanje ili izdavanje. Ne propustite ovu priliku!
Cijena: 135.000 EUR. Za više informacija i zakazivanje pregleda, kontaktirajte nas.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
557019
Objavljeno
13.05.2026
Ažuriran
13.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

55m²

Sobe

1

Kupatila

1

Sprat

8. sprat

Broj terasa

1

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2454.55 €

Učešće 27,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
654 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
108,000 €
Učešće
27,000 €
Ukupna kamata
49,070 €
Ukupno plaćanje
157,070 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Podgorica

Baston
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 10.77% niža od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Podgorica

Prosječna cijena: 2750.81 €/m²

Ova nekretnina je 20.03% veća od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Podgorica

Prosječna veličina: 46 m²

Kvadratura

55m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

BP

BLOK nekretnine

Slične nekretnine

Stan in Baston

Prodaja, jednosoban stan, 47m², Baston, Podgorica

90,000 €

Baston

1 soba 1 kupatilo 47
Prodaja, jednosoban stan, 47m², Baston, Podgorica
Verifikovan Stan in Baston

Prodaja, jednosoban stan, 47m², Baston, Podgorica

99,000 €