160,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Gorica C, Podgorica - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Gorica C, Podgorica - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Gorica C, Podgorica - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Gorica C, Podgorica - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Gorica C, Podgorica - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Gorica C, Podgorica - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Gorica C, Podgorica - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Gorica C, Podgorica - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Gorica C, Podgorica - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Gorica C, Podgorica - image 10
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Gorica C, Podgorica - image 11
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Gorica C, Podgorica - image 12
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Gorica C, Podgorica - image 13
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Gorica C, Podgorica - image 14
  • Prodaja, jednosoban stan, 40m², Gorica C, Podgorica - image 15
160,000 € (4,000 €/m²)
40 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 40m², Gorica C, Podgorica

Gorica C, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se jednosoban stan na jednoj od najljepših lokacija u gradu, u neposrednoj blizini Britanske ambasade, naselje Gorica C.

Stan je površine 40m2, na drugom spratu, sa parking mjestom.

Struktura: hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, spavaća soba, kupatilo, terasa.

Stan je luksuzan, izvanredno opremljen vrhunskim komadima renomiranih svjetskih brendova (Calligaris, Artemide, Miele, Natuzzi).

Veoma lijepo osvijetljen i osunčan, funkcionalan prostor. Spreman za useljenje, bez dodatnih ulaganja.

Postoji mogućnost kupovine garažnog mjesta.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
553586
Objavljeno
04.05.2026
Ažuriran
05.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

40m²

Sobe

1

Kupatila

1

Sprat

2. sprat

Broj terasa

1

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 4000.00 €

Učešće 32,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
776 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
128,000 €
Učešće
32,000 €
Ukupna kamata
58,157 €
Ukupno plaćanje
186,157 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Gorica C

Gorica C
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 16.43% viša od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Gorica C

Prosječna cijena: 3435.58 €/m²

Ova nekretnina je 14.89% manja od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Gorica C

Prosječna veličina: 47 m²

3,436 €
Prosječna godišnja cijena
+21%
Trend cijena (godišnje)
20

Kvadratura

40m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Centar Nekretnine

Slične nekretnine

Verifikovan Premium Stan in Gorica C

Prodaja, jednosoban stan, 40m², Gorica C, Podgorica

160,000 €

Gorica C

1 soba 1 kupatilo 40
Prodaja, jednosoban stan, 40m², Gorica C, Podgorica