92,500 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Donja Gorica, Podgorica - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 43m², Donja Gorica, Podgorica - image 2
92,500 € (2,151 €/m²)
43 m²
1 Soba

Prodaja, jednosoban stan, 43m², Donja Gorica, Podgorica

Donja Gorica, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

🏠 Na prodaju više jednosobnih stanova 43.88m², Donja Gorica, Podgorica.
🏢 Nalaze se u novoj manjoj privatnoj stambenoj zgradi rezidencijalnog tipa, nedaleko od Univerziteta Donja Gorica.
🏢 Stan se nalazi na prvom spratu.
🛋️ U stanovima će biti postavljen troslojni tarket, klima uređaj, sanitarije MINOTI, dok će bravarija biti njemačkog brenda WINKHAUS.
🧱 Krov će biti rađen od betona na koji će ići mineralna vuna, parapropusna folija, vodenopropusna folija i crijep.
✅ Struktura stana: Ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, spavaća soba, kupatilo i terasa.
📅 Rok završetka radova se očekuje u oktobru 2026. godine.
🚗 Stan posjeduje numerisano parking mjesto.
📍 Donja Gorica Residence nalazi se na atraktivnoj lokaciji u rastućem naselju sa razvijenom infrastrukturom, školama i univerzitetom, nudeći moderan stambeno-poslovni objekat sa dobrom povezanošću, park...

Detalji o nekretnini

ID oglasa
550214
Objavljeno
27.04.2026
Ažuriran
01.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

43m²

Sobe

1

Kupatila

0

Agencija

Dom Home

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2151.16 €

Učešće 18,500 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
448 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
74,000 €
Učešće
18,500 €
Ukupna kamata
33,622 €
Ukupno plaćanje
107,622 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Donja Gorica

Donja Gorica
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 13.83% niža od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Donja Gorica

Prosječna cijena: 2496.36 €/m²

Ova nekretnina je 4.49% manja od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Donja Gorica

Prosječna veličina: 45 m²

2,496 €
Prosječna godišnja cijena
+12%
Trend cijena (godišnje)
21

Kvadratura

43m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Dom Home

Slične nekretnine

Premium Stan in Donja Gorica

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Donja Gorica, Podgorica

135,000 €

Donja Gorica

1 soba 1 kupatilo 46
Prodaja, jednosoban stan, 46m², Donja Gorica, Podgorica