267,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², New City, Podgorica - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², New City, Podgorica - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², New City, Podgorica - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², New City, Podgorica - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², New City, Podgorica - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², New City, Podgorica - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², New City, Podgorica - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², New City, Podgorica - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², New City, Podgorica - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², New City, Podgorica - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², New City, Podgorica - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², New City, Podgorica - image 12
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², New City, Podgorica - image 13
  • Prodaja, dvosoban stan, 72m², New City, Podgorica - image 14
267,000 € (3,708 €/m²)
72 m²
2 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 72m², New City, Podgorica

New City, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

🏡 PRODAJA | Dvosoban stan – New City, Podgorica

Na prodaju dvosoban stan površine 72m² u naselju New City, u novijoj, moderno građenoj zgradi sa liftom i uredno održavanim ulazom.

📍 Stan se nalazi u jednom od najtraženijih dijelova grada, u blizini marketa i svih neophodnih sadržaja.

Struktura stana:

• dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom (open space)

• dvije spavaće sobe

• hodnik

• ostava

• kupatilo

• odvojeni toalet

• terasa

✨ Stan je kompletno opremljen novim i kvalitetnim namještajem, sa ugradnim elementima rađenim po mjeri – spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja.

🚗 Garažno mjesto uključeno u cijenu (vrijednost 15.000€)

💼 Idealan kako za porodičan život, tako i kao investicija.

💰 Cijena: 267.000€

📞 Za više informacija i razgledanje: 069 486 013

Detalji o nekretnini

ID oglasa
549939
Objavljeno
25.04.2026
Ažuriran
15.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

72m²

Sobe

2

Kupatila

2

Sprat

Prizemlje

Broj terasa

1

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3708.33 €

Učešće 53,400 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,294 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
213,600 €
Učešće
53,400 €
Ukupna kamata
97,050 €
Ukupno plaćanje
310,650 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - New City

New City
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 5.93% viša od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji New City

Prosječna cijena: 3500.85 €/m²

Ova nekretnina je 4.3% veća od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji New City

Prosječna veličina: 69 m²

3,501 €
Prosječna godišnja cijena
+21%
Trend cijena (godišnje)
20

Kvadratura

72m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Nova Lux Invest Real Estate

Slične nekretnine

Premium Stan in New City

Prodaja, jednosoban stan, 45m², New City, Podgorica

148,000 €

New City

1 soba 1 kupatilo 45
Prodaja, jednosoban stan, 45m², New City, Podgorica