165,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 61m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 61m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 61m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 61m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 61m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 61m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 61m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 61m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 61m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 61m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 10
165,000 € (2,705 €/m²)
61 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 61m², Stari Aerodrom, Podgorica

Stari Aerodrom, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se prostran i namješten jednosoban stan od 61 m² na najatraktivnijoj lokaciji,naselje Stari Aerodrom, smješten između škole i vrtića, svega nekoliko koraka od doma zdravlja i marketa. Lokacija je izuzetno praktična za svakodnevni život — sve što je potrebno nalazi se u neposrednoj blizini, bez potrebe za automobilom.

Stan je na 3 spratu zgrade koja nema lift namjesten,okrecen i ocuvan odmah useljiv, a čine ga: prostran dnevni boravak, kuhinja sa odvojenom trpezarijom, kupatilo, dvije terase,velika zastakljena terasa,idealna kao produženi dnevni prostor ili kutak za odmor tokom cijele godine. Ugrađena je pvc bravarija, što obezbjeđuje kvalitetnu izolaciju i dugotrajnost.

Uz stan dolazi podrum od 11 m² — odličan za odlaganje — kao i zasebno parking mjesto pod uskoro pod (rampom) što na ovoj lokaciji predstavlja veliku prednost.

Zgrada je održavana, a u njoj postoji ostavljen prostor za buduću ugradnju lifta, što dodatno podiže vrijednost stana na duži rok. Cijena 165 000

Detalji o nekretnini

ID oglasa
549606
Objavljeno
24.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

61m²

Sobe

1

Kupatila

1

Sprat

3. sprat

Broj terasa

2

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2704.92 €