125,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 10
125,000 € (2,778 €/m²)
45 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Stari Aerodrom, Podgorica

Stari Aerodrom, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Nalazi se na visokom prizemlju sedmospratne zgrade - zgrade Ministarstva unutrašnjih poslova.

Struktura stana: ulazni hol, dnevni boravak, kuhinja i trpezarija, spavaća soba, kupatilo i terasa.

Stan se prodaje u polu-nameštenom stanju (kancelarijski namještaj na fotografijama pripada stanaru stana, dok kuhinja pripada vlasniku stana).

U njemu nikada niko nije živio, bio je iznajmljivan u poslovne svrhe i koristi se kao kancelarija. Budući vlasnik stana može zadržati trenutne stanare.

Kao dio stana, budući vlasnik takođe dobija daljinski upravljač za rampu za ulazak na parking u dvorištu zgrade (svaki stan ima obezbijeđen parking i jedan ili dva daljinska upravljača za prolazak kroz rampu).

Ulica odvaja zgradu od osnovne škole i vrtića, a u blizini se nalaze i apoteke, restorani, kafići, pijace i sve što je potrebno za svakodnevni život. Zgrada ima lift i dobro je održavana.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
549537
Objavljeno
23.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

45m²

Sobe

1

Kupatila

1

Sprat

Prizemlje

Broj terasa

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2777.78 €

Učešće 25,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
606 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
100,000 €
Učešće
25,000 €
Ukupna kamata
45,435 €
Ukupno plaćanje
145,435 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Stari Aerodrom

Stari Aerodrom
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 4.35% viša od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Stari Aerodrom

Prosječna cijena: 2662.03 €/m²

Ova nekretnina je 0.24% manja od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Stari Aerodrom

Prosječna veličina: 45 m²

2,662 €
Prosječna godišnja cijena
+7%
Trend cijena (godišnje)
23

Kvadratura

45m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

P&G Real Estate

Slične nekretnine

Premium Parking garaža in Stari Aerodrom

Prodaja, parking/garaža, 12m², Stari Aerodrom, Podgorica

15,000 €

Stari Aerodrom

12
Prodaja, parking/garaža, 12m², Stari Aerodrom, Podgorica