77,000 €
  • Prodaja, garsonjera, 26m², Tuški Put, Podgorica - image 1
  • Prodaja, garsonjera, 26m², Tuški Put, Podgorica - image 2
  • Prodaja, garsonjera, 26m², Tuški Put, Podgorica - image 3
  • Prodaja, garsonjera, 26m², Tuški Put, Podgorica - image 4
  • Prodaja, garsonjera, 26m², Tuški Put, Podgorica - image 5
  • Prodaja, garsonjera, 26m², Tuški Put, Podgorica - image 6
77,000 € (2,962 €/m²)
26 m²
1 Kupatilo

Prodaja, garsonjera, 26m², Tuški Put, Podgorica

Tuški Put, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Tražite savršen dom ili isplativu investiciju u Podgorici? Predstavljamo vam moderan studio apartman na prodaju u srcu Tuškog Puta!

Ovaj izuzetno funkcionalan stan površine 26.0 m² nudi sve što vam je potrebno za udoban život. Smješten u novogradnji, odlikuje ga obilje prirodne svjetlosti, što ga čini osunčanim i prijatnim prostorom. Kompletno je opremljen, što znači da je odmah useljiv bez dodatnih ulaganja i spreman za život ili izdavanje.

Pozicioniran u mirnom kraju Tuškog Puta, pruža idealan spoj mira i blizine svih gradskih sadržaja. Velika prednost je dostupan parking ispred objekta. Sa 1 kupatilom, ovaj studio predstavlja idealno rješenje za pojedince, studente ili kao odlična investicija za izdavanje, sa visokim potencijalom povrata.

Ne propustite priliku da postanete vlasnik ovog atraktivnog stana po cijeni od 77.000 EUR. Kontaktirajte nas odmah za više informacija i zakazivanje pregleda!

Detalji o nekretnini

ID oglasa
548502
Objavljeno
21.04.2026
Ažuriran
05.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

26m²

Sobe

0

Kupatila

1

Sprat

3. sprat

Broj terasa

1

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2961.54 €

Učešće 15,400 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
373 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
61,600 €
Učešće
15,400 €
Ukupna kamata
27,988 €
Ukupno plaćanje
89,588 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene stanova - Tuški Put

Tuški Put
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 4.27% viša od prosječne cijene garsonjere stana na lokaciji Tuški Put

Prosječna cijena: 2840.30 €/m²

Ova nekretnina je 5.97% manja od prosječne veličine garsonjere stana na lokaciji Tuški Put

Prosječna veličina: 28 m²

2,840 €
Prosječna godišnja cijena
+19%
Trend cijena (godišnje)
24

Kvadratura

26m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

BP

BLOK nekretnine

Slične nekretnine

Verifikovan Premium Stan in Tuški Put

Prodaja, trosoban stan, 95m², Tuški Put, Podgorica

185,000 €

Tuški Put

3 sobe 2 kupatila 95
Prodaja, trosoban stan, 95m², Tuški Put, Podgorica