150,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², City Kvart, Podgorica - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², City Kvart, Podgorica - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², City Kvart, Podgorica - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², City Kvart, Podgorica - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², City Kvart, Podgorica - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², City Kvart, Podgorica - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², City Kvart, Podgorica - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², City Kvart, Podgorica - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², City Kvart, Podgorica - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², City Kvart, Podgorica - image 10
  • Prodaja, jednosoban stan, 45m², City Kvart, Podgorica - image 11
150,000 € (3,333 €/m²)
45 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 45m², City Kvart, Podgorica

City Kvart, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaja, jednosoban stan, 45m², City Kvart, Podgorica

Opis nekretnine:

Jednosoban stan, površine 45 m2, City kvart - zgrada Čelebić, 5. sprat.

Stan je orijentisan na dvorišnu stranu.

Prostorije u stanu su ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, ostava i balkon, kome se pristupa i iz dnevne i iz spavaće sobe.

Više informacija na Whatsapp broj 067 639 768, poslije 17 sati.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
548088
Objavljeno
20.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

45m²

Sobe

1

Kupatila

1

Sprat

5. sprat

Broj terasa

1

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3333.33 €

Učešće 30,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
727 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
120,000 €
Učešće
30,000 €
Ukupna kamata
54,522 €
Ukupno plaćanje
174,522 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - City Kvart

City Kvart
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 2.91% viša od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji City Kvart

Prosječna cijena: 3239.21 €/m²

Ova nekretnina je 2.94% manja od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji City Kvart

Prosječna veličina: 46 m²

Milica Đuričković

Milica Đuričković

Slične nekretnine

Premium Stan in City Kvart

Prodaja, trosoban stan, 72m², City Kvart, Podgorica

215,000 €

City Kvart

3 sobe 2 kupatila 72
Prodaja, trosoban stan, 72m², City Kvart, Podgorica
Premium Stan in City Kvart

Prodaja, jednosoban stan, 53m², City Kvart, Podgorica

170,000 €

City Kvart

1 soba 1 kupatilo 53
Prodaja, jednosoban stan, 53m², City Kvart, Podgorica
Premium Stan in City Kvart

Prodaja, dvosoban stan, 56m², City Kvart, Podgorica

172,000 €

City Kvart

2 sobe 1 kupatilo 56
Prodaja, dvosoban stan, 56m², City Kvart, Podgorica
Premium Stan in City Kvart

Prodaja, jednosoban stan, 44m², City Kvart, Podgorica

149,500 €

City Kvart

1 soba 1 kupatilo 44
Prodaja, jednosoban stan, 44m², City Kvart, Podgorica
Verifikovan Premium Stan in City Kvart

Prodaja, trosoban stan, 72m², City Kvart, Podgorica

222,000 €

City Kvart

3 sobe 2 kupatila 72
Prodaja, trosoban stan, 72m², City Kvart, Podgorica
Premium Stan in City Kvart

Prodaja, trosoban stan, 72m², City Kvart, Podgorica

220,000 €

City Kvart

3 sobe 2 kupatila 72
Prodaja, trosoban stan, 72m², City Kvart, Podgorica
Premium Stan in City Kvart

Prodaja, jednosoban stan, 53m², City Kvart, Podgorica

184,000 €

City Kvart

1 soba 1 kupatilo 53
Prodaja, jednosoban stan, 53m², City Kvart, Podgorica
Premium Stan in City Kvart

Prodaja, jednosoban stan, 51m², City Kvart, Podgorica

159,000 €

City Kvart

1 soba 1 kupatilo 51
Prodaja, jednosoban stan, 51m², City Kvart, Podgorica
Premium Stan in City Kvart

Prodaja, jednosoban stan, 46m², City Kvart, Podgorica

169,000 €

City Kvart

1 soba 0 46
Prodaja, jednosoban stan, 46m², City Kvart, Podgorica
Premium Stan in City Kvart

Prodaja, jednosoban stan, 44m², City Kvart, Podgorica

154,500 €

City Kvart

1 soba 0 44
Prodaja, jednosoban stan, 44m², City Kvart, Podgorica

Milica Đuričković