145,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 76m², Tuški Put, Podgorica - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 76m², Tuški Put, Podgorica - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 76m², Tuški Put, Podgorica - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 76m², Tuški Put, Podgorica - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 76m², Tuški Put, Podgorica - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 76m², Tuški Put, Podgorica - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 76m², Tuški Put, Podgorica - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 76m², Tuški Put, Podgorica - image 8
145,000 € (1,908 €/m²)
76 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 76m², Tuški Put, Podgorica

Tuški Put, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

The apartment has an area of 54m2 and is located on a high floor, with a fenced terrace of 22m2. The apartment has 1 bedroom, a living room combined with a kitchen, a bathroom. New high-quality furniture and appliances; good sound insulation and plenty of daylight. The terrace is ideal for children, pets or for privacy. A quiet and cozy family place, within walking distance of shops, schools, kindergartens and public transport stops.
The possibility of using it as a family home or renting it out.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
544599
Objavljeno
09.04.2026
Ažuriran
09.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

76m²

Sobe

1

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1907.89 €

Učešće 29,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
703 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
116,000 €
Učešće
29,000 €
Ukupna kamata
52,705 €
Ukupno plaćanje
168,705 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Tuški Put

Tuški Put
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 30.37% niža od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Tuški Put

Prosječna cijena: 2740.17 €/m²

Ova nekretnina je 53.5% veća od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Tuški Put

Prosječna veličina: 50 m²

2,740 €
Prosječna godišnja cijena
+13%
Trend cijena (godišnje)
41

Kvadratura

76m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

CherryEstate

Slične nekretnine

Verifikovan Premium Stan in Tuški Put

Prodaja, trosoban stan, 95m², Tuški Put, Podgorica

185,000 €

Tuški Put

3 sobe 2 kupatila 95
Prodaja, trosoban stan, 95m², Tuški Put, Podgorica