121,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 53m², 1 maj, Podgorica - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 53m², 1 maj, Podgorica - image 2
121,000 € (2,283 €/m²)
53 m²
1 Soba

Prodaja, jednosoban stan, 53m², 1 maj, Podgorica

1 maj, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Ekskluzivna prodaja, samo preko agencije Kvadrat nekretnine.

Prodaje se stan na atraktivnoj lokaciji iza Delte, smješten na trećem spratu moderne zgrade u izgradnji.

Kupovina se vrši direktno od investitora, što kupca oslobađa obaveze plaćanja poreza na promet nepokretnosti.

Stan je funkcionalno organizovan i obuhvata ulazni hodnik, spavaću sobu, dnevnu sobu i kupatilo. Iz dnevne i spavaće sobe omogućen je direktan izlaz na terasu, što prostoru daje dodatnu svjetlost i komfor.

Orjentacija ka ulici i dvorištu, obostrano.

Planirani rok završetka izgradnje je 1. april 2027. godine.

Kvadrat nekretnine
Uvijek ima prostora
+38269988888

Detalji o nekretnini

ID oglasa
543576
Objavljeno
08.04.2026
Ažuriran
05.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

53m²

Sobe

1

Kupatila

0

Sprat

3. sprat

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2283.02 €

Učešće 24,200 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
587 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
96,800 €
Učešće
24,200 €
Ukupna kamata
43,981 €
Ukupno plaćanje
140,781 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - 1 maj

1 maj
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 14.2% niža od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji 1 maj

Prosječna cijena: 2660.76 €/m²

Ova nekretnina je 18.41% veća od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji 1 maj

Prosječna veličina: 45 m²

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Kvadrat nekretnine

Registarski broj

-

Lokacija

Podgorica

1 maj

Kvadratura

53m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Kvadrat nekretnine

Slične nekretnine

Stan in 1 maj

Prodaja, jednosoban stan, 44m², 1 maj, Podgorica

137,000 €

1 maj

1 soba 1 kupatilo 44
Prodaja, jednosoban stan, 44m², 1 maj, Podgorica
Stan in 1 maj

Prodaja, jednosoban stan, 42m², 1 maj, Podgorica

115,000 €

1 maj

1 soba 1 kupatilo 42
Prodaja, jednosoban stan, 42m², 1 maj, Podgorica
Stan in 1 maj

Prodaja, jednosoban stan, 38m², 1 maj, Podgorica

134,000 €

1 maj

1 soba 1 kupatilo 38
Prodaja, jednosoban stan, 38m², 1 maj, Podgorica
Verifikovan Stan in 1 maj

Prodaja, jednosoban stan, 46m², 1 maj, Podgorica

115,000 €

1 maj

1 soba 1 kupatilo 46
Prodaja, jednosoban stan, 46m², 1 maj, Podgorica
Stan in 1 maj

Prodaja, dvosoban stan, 70m², 1 maj, Podgorica

210,000 €

1 maj

2 sobe 2 kupatila 70
Prodaja, dvosoban stan, 70m², 1 maj, Podgorica
Stan in 1 maj

Prodaja, dvosoban stan, 44m², 1 maj, Podgorica

115,000 €

1 maj

2 sobe 1 kupatilo 44
Prodaja, dvosoban stan, 44m², 1 maj, Podgorica
Verifikovan Stan in 1 maj

Prodaja, dvosoban stan, 59m², 1 maj, Podgorica