91,000 €
  • Prodaja, stan, 35m², Zabjelo, Podgorica - image 1
  • Prodaja, stan, 35m², Zabjelo, Podgorica - image 2
  • Prodaja, stan, 35m², Zabjelo, Podgorica - image 3
  • Prodaja, stan, 35m², Zabjelo, Podgorica - image 4
  • Prodaja, stan, 35m², Zabjelo, Podgorica - image 5
  • Prodaja, stan, 35m², Zabjelo, Podgorica - image 6
  • Prodaja, stan, 35m², Zabjelo, Podgorica - image 7
91,000 € (2,600 €/m²)
35 m²
1 Kupatilo

Prodaja, stan, 35m², Zabjelo, Podgorica

Zabjelo, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se garsonjera u izgradnji u novom kompleksu Ventura Partners na Zabjelu u ulici VojislavljeviĆa. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade i okrenut je na dvorišnu stranu. Garsonjera je komforna sa velikim kupatilom i odvojenom kuhinjom od dnevnog boravka. Postoji mogućnost faznog plaćanja. 

Detalji o nekretnini

ID oglasa
543243
Objavljeno
08.04.2026
Ažuriran
08.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

35m²

Sobe

N/A

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2600.00 €

Učešće 18,200 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
441 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
72,800 €
Učešće
18,200 €
Ukupna kamata
33,077 €
Ukupno plaćanje
105,877 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene stanova - Zabjelo

Zabjelo
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 6.34% viša od prosječne cijene garsonjere stana na lokaciji Zabjelo

Prosječna cijena: 2445.06 €/m²

Ova nekretnina je 32.45% manja od prosječne veličine garsonjere stana na lokaciji Zabjelo

Prosječna veličina: 52 m²

2,445 €
Prosječna godišnja cijena
+8%
Trend cijena (godišnje)
42

Kvadratura

35m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

MASTER Real Estate

Slične nekretnine

Premium Stan in Zabjelo

Prodaja, dvosoban stan, 88m², Zabjelo, Podgorica

250,000 €

Zabjelo

2 sobe 2 kupatila 88
Prodaja, dvosoban stan, 88m², Zabjelo, Podgorica
Premium Stan in Zabjelo