77,600 €
  • Prodaja, stan, 35m², Zabjelo, Podgorica - image 1
  • Prodaja, stan, 35m², Zabjelo, Podgorica - image 2
  • Prodaja, stan, 35m², Zabjelo, Podgorica - image 3
  • Prodaja, stan, 35m², Zabjelo, Podgorica - image 4
77,600 € (2,217 €/m²)
35 m²
1 Kupatilo

Prodaja, stan, 35m², Zabjelo, Podgorica

Zabjelo, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se komforna garsonjera 35.24m2 u izgradnji, naselje  Zelenika, Podgorica.
Nalazi se na prizemlju manje stambene zgrade.
Rok za useljenje je 3 mjeseca.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
543143
Objavljeno
08.04.2026
Ažuriran
08.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

35m²

Sobe

N/A

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2217.14 €

Učešće 15,520 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
376 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
62,080 €
Učešće
15,520 €
Ukupna kamata
28,206 €
Ukupno plaćanje
90,286 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene stanova - Zabjelo

Zabjelo
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 9.3% niža od prosječne cijene garsonjere stana na lokaciji Zabjelo

Prosječna cijena: 2444.50 €/m²

Ova nekretnina je 32.38% manja od prosječne veličine garsonjere stana na lokaciji Zabjelo

Prosječna veličina: 52 m²

2,445 €
Prosječna godišnja cijena
+8%
Trend cijena (godišnje)
41

Kvadratura

35m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

MASTER Real Estate

Slične nekretnine

Premium Stan in Zabjelo

Prodaja, dvosoban stan, 88m², Zabjelo, Podgorica

250,000 €

Zabjelo

2 sobe 2 kupatila 88
Prodaja, dvosoban stan, 88m², Zabjelo, Podgorica
Premium Stan in Zabjelo