78,300 €
  • Prodaja, stan, 24m², Zabjelo, Podgorica - image 1
  • Prodaja, stan, 24m², Zabjelo, Podgorica - image 2
  • Prodaja, stan, 24m², Zabjelo, Podgorica - image 3
  • Prodaja, stan, 24m², Zabjelo, Podgorica - image 4
  • Prodaja, stan, 24m², Zabjelo, Podgorica - image 5
  • Prodaja, stan, 24m², Zabjelo, Podgorica - image 6
  • Prodaja, stan, 24m², Zabjelo, Podgorica - image 7
  • Prodaja, stan, 24m², Zabjelo, Podgorica - image 8
  • Prodaja, stan, 24m², Zabjelo, Podgorica - image 9
  • Prodaja, stan, 24m², Zabjelo, Podgorica - image 10
  • Prodaja, stan, 24m², Zabjelo, Podgorica - image 11
  • Prodaja, stan, 24m², Zabjelo, Podgorica - image 12
78,300 € (3,263 €/m²)
24 m²
1 Kupatilo

Prodaja, stan, 24m², Zabjelo, Podgorica

Zabjelo, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se namjestena garsonjera 28m2 (u list nepokretnosti upisano 24) zgrada kafica Amfora, kod Krivog mosta, Podgorica.
Stan se nalazi na visokom prizemlju stambene zgrade koja se uredno odrzava.
Istocna, dvorisna strana orijentacija.
Terasa od 4m2 nije upisana u list nepokretnosti.
Veliki parking uvijek dostupan ispred zgrade.
Vlasnik 1/1.
Mogucnost kupovine iz kredita.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
543083
Objavljeno
08.04.2026
Ažuriran
08.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

24m²

Sobe

N/A

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3262.50 €

Učešće 15,660 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
380 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
62,640 €
Učešće
15,660 €
Ukupna kamata
28,461 €
Ukupno plaćanje
91,101 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene stanova - Zabjelo

Zabjelo
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 33.46% viša od prosječne cijene garsonjere stana na lokaciji Zabjelo

Prosječna cijena: 2444.50 €/m²

Ova nekretnina je 53.63% manja od prosječne veličine garsonjere stana na lokaciji Zabjelo

Prosječna veličina: 52 m²

2,445 €
Prosječna godišnja cijena
+8%
Trend cijena (godišnje)
41

Kvadratura

24m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

MASTER Real Estate

Slične nekretnine

Premium Stan in Zabjelo

Prodaja, dvosoban stan, 88m², Zabjelo, Podgorica

250,000 €

Zabjelo

2 sobe 2 kupatila 88
Prodaja, dvosoban stan, 88m², Zabjelo, Podgorica
Premium Stan in Zabjelo