69,600 €
  • Prodaja, garsonjera, 29m², Zabjelo, Podgorica - image 1
  • Prodaja, garsonjera, 29m², Zabjelo, Podgorica - image 2
  • Prodaja, garsonjera, 29m², Zabjelo, Podgorica - image 3
  • Prodaja, garsonjera, 29m², Zabjelo, Podgorica - image 4
  • Prodaja, garsonjera, 29m², Zabjelo, Podgorica - image 5
69,600 € (2,400 €/m²)
29 m²
1 Kupatilo

Prodaja, garsonjera, 29m², Zabjelo, Podgorica

Zabjelo, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Predstavljamo Vam izuzetnu priliku za kupovinu nekretnine u srcu Podgorice, u perspektivnom naselju Zabjelo!

Ovaj funkcionalan i moderno dizajniran stan, površine 29.0 m², smješten je na izvrsnoj lokaciji koja garantuje brz pristup svim dijelovima grada, naročito zahvaljujući blizini novog Bulevara Vojislavljevića. Idealno za pojedince, parove ili kao pametna investicija za izdavanje, pružajući Vam potpunu slobodu da ga uredite po sopstvenom ukusu.

Raspolaže sa predsobljem, kuhinjom, hodnikom, trpezarijom i jednim kupatilom. Osunčan je i nalazi se u mirnom kraju, blizu škole. Kao dio novogradnje, objekat pruža savremene pogodnosti za Vaš komfor i sigurnost: lift, klimatizaciju i interfon. Dodatnu pogodnost predstavlja obezbijeđen parking ispred objekta. Sve ovo čini ga odličnom investicijom.

Cijena stana iznosi 69.600,0 EUR. Ne propustite ovu jedinstvenu priliku za život ili sigurnu investiciju u jednom od najtraženijih djelova Podgorice. Kontaktirajte nas za više informacija!

Detalji o nekretnini

ID oglasa
541493
Objavljeno
04.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

29m²

Sobe

0

Kupatila

1

Sprat

Prizemlje

Broj terasa

1

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2400.00 €

Učešće 13,920 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
337 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
55,680 €
Učešće
13,920 €
Ukupna kamata
25,298 €
Ukupno plaćanje
80,978 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene stanova - Zabjelo

Zabjelo
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 7.39% niža od prosječne cijene garsonjere stana na lokaciji Zabjelo

Prosječna cijena: 2591.54 €/m²

Ova nekretnina je 10.1% veća od prosječne veličine garsonjere stana na lokaciji Zabjelo

Prosječna veličina: 26 m²

2,592 €
Prosječna godišnja cijena
+7%
Trend cijena (godišnje)
41

Kvadratura

29m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Pocess nekretnine

Slične nekretnine

Premium Stan in Zabjelo

Prodaja, jednosoban stan, 50m², Zabjelo, Podgorica

93,000 €

Zabjelo

1 soba 1 kupatilo 50
Prodaja, jednosoban stan, 50m², Zabjelo, Podgorica
Premium Stan in Zabjelo