89,500 €
  • Prodaja, stan, 37m², Zabjelo, Podgorica - image 1
  • Prodaja, stan, 37m², Zabjelo, Podgorica - image 2
  • Prodaja, stan, 37m², Zabjelo, Podgorica - image 3
  • Prodaja, stan, 37m², Zabjelo, Podgorica - image 4
  • Prodaja, stan, 37m², Zabjelo, Podgorica - image 5
  • Prodaja, stan, 37m², Zabjelo, Podgorica - image 6
  • Prodaja, stan, 37m², Zabjelo, Podgorica - image 7
89,500 € (2,419 €/m²)
37 m²
1 Kupatilo

Prodaja, stan, 37m², Zabjelo, Podgorica

Zabjelo, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se funkcionalna i lijepo organizovana garsonjera površine 37,7m2, smještena u ulici Vojislavljevića.
Prostor je maksimalno iskorišćen, sa komfornim dnevnim dijelom, kuhinjom i kupatilom, pružajući prijatan i praktičan ambijent za život. Odlična je i kao investicija za izdavanje. Nalazi se na mirnoj i dobro povezanoj lokaciji, u blizini svih potrebnih sadržaja.
Dostupni na 1. i  3. spratu.
Mogućnost kupovine garažnog mjesta po cijeni 12,000€

Detalji o nekretnini

ID oglasa
541013
Objavljeno
03.04.2026
Ažuriran
13.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

37m²

Sobe

N/A

Kupatila

1

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2418.92 €

Učešće 17,900 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
434 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
71,600 €
Učešće
17,900 €
Ukupna kamata
32,532 €
Ukupno plaćanje
104,132 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene stanova - Zabjelo

Zabjelo
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 1.05% niža od prosječne cijene garsonjere stana na lokaciji Zabjelo

Prosječna cijena: 2444.50 €/m²

Ova nekretnina je 28.52% manja od prosječne veličine garsonjere stana na lokaciji Zabjelo

Prosječna veličina: 52 m²

2,445 €
Prosječna godišnja cijena
+8%
Trend cijena (godišnje)
42

Kvadratura

37m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Fresh Estate

Slične nekretnine

Premium Stan in Zabjelo

Prodaja, jednosoban stan, 35m², Zabjelo, Podgorica

97,000 €

Zabjelo

1 soba 1 kupatilo 35
Prodaja, jednosoban stan, 35m², Zabjelo, Podgorica
Premium Stan in Zabjelo