95,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 38m², Zabjelo, Podgorica - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 38m², Zabjelo, Podgorica - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 38m², Zabjelo, Podgorica - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 38m², Zabjelo, Podgorica - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 38m², Zabjelo, Podgorica - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 38m², Zabjelo, Podgorica - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 38m², Zabjelo, Podgorica - image 7
95,000 € (2,500 €/m²)
38 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 38m², Zabjelo, Podgorica

Zabjelo, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Na prodaju jednosoban stan površine 38 m², koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade, investitor DID Invest.Stan je funkcionalnog rasporeda, svetao i pogodan kako za stanovanje, tako i za investiciju.Uz stan dolazi i parking mesto ispred zgrade, pod rampom, obeleženo i vezano za broj stana (jedno parking mesto)., Uknjiženo, Novogradnja, Odmah useljiv

Detalji o nekretnini

ID oglasa
540613
Objavljeno
02.04.2026
Ažuriran
30.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

38m²

Sobe

1

Kupatila

1

Sprat

1. sprat

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2500.00 €

Učešće 19,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
461 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
76,000 €
Učešće
19,000 €
Ukupna kamata
34,531 €
Ukupno plaćanje
110,531 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Zabjelo

Zabjelo
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 0.69% niža od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Zabjelo

Prosječna cijena: 2517.45 €/m²

Ova nekretnina je 14.26% manja od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Zabjelo

Prosječna veličina: 44 m²

2,517 €
Prosječna godišnja cijena
+9%
Trend cijena (godišnje)
44
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Golden Key

Registarski broj

1

Lokacija

Podgorica

Zabjelo

Kvadratura

38m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Golden Key

Slične nekretnine

Premium Stan in Zabjelo

Prodaja, jednosoban stan, 35m², Zabjelo, Podgorica

97,000 €

Zabjelo

1 soba 1 kupatilo 35
Prodaja, jednosoban stan, 35m², Zabjelo, Podgorica
Premium Stan in Zabjelo