100,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 10
  • Prodaja, jednosoban stan, 44m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 11
100,000 € (2,273 €/m²)
44 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 44m², Stari Aerodrom, Podgorica

Stari Aerodrom, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Stari Aerodrom, Podgorica

Prodaje se jednosoban namješten stan površine 44m2 kod Doma zdravlja.

Nalazi se na trećem spratu starije stambene zgrade koja ne sadrži lift, ali ima javni parking ispred.

Stan je kompletno opremljen i kao takav se prodaje.

Mogućnost kupovine preko stambenog kredita.

Cijena: 100.000€

Land Nekretnine

Detalji o nekretnini

ID oglasa
536053
Objavljeno
01.05.2026
Ažuriran
01.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

44m²

Sobe

1

Kupatila

1

Sprat

3. sprat

Broj terasa

1

Godina izgradnje

1996

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2272.73 €

Učešće 20,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
485 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
80,000 €
Učešće
20,000 €
Ukupna kamata
36,348 €
Ukupno plaćanje
116,348 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Stari Aerodrom

Stari Aerodrom
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 14.6% niža od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Stari Aerodrom

Prosječna cijena: 2661.22 €/m²

Ova nekretnina je 2.42% manja od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Stari Aerodrom

Prosječna veličina: 45 m²

2,661 €
Prosječna godišnja cijena
+7%
Trend cijena (godišnje)
20
Dana na tržištu

regulatorne informacije

Agencija (posrednik)

Land Nekretnine

Registarski broj

1

Lokacija

Podgorica

Stari Aerodrom

Kvadratura

44m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Land Nekretnine

Slične nekretnine

Premium Parking garaža in Stari Aerodrom

Prodaja, parking/garaža, 12m², Stari Aerodrom, Podgorica

15,000 €

Stari Aerodrom