175,000 €
175,000 € (2,692 €/m²)
65 m²
2 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 65m², Stari Aerodrom, Podgorica

Stari Aerodrom, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se dvosoban stan 65 m², Dadi Plaza, Podgorica.

Stan se nalazi u novoizgrađenom i završenom kompleksu Dadi Plaza i odmah je useljiv. Pozicioniran je na šestom spratu (nije poslednji), sa sjeverozapadnom orijentacijom otvora i terase ka mirnijoj strani zgrade, sa pogledom na grad i unutrašnji atrijum.

Struktura stana:
ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dvije spavaće sobe, kupatilo, gostinjski toalet i terasa. Dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom čini centralni dio stana i prostire se na približno 30 m², dok su spavaće sobe funkcionalno odvojene. Terasa površine oko 5,5 m² pruža otvoren pogled i dodatnu svjetlost.

Stan je izuzetno osvijetljen zahvaljujući velikim otvorima i svjetlarniku u dnevnom boravku. Ugrađena je kvalitetna bravarija Gealan sa električnim roletnama, troslojni Tarkett parket, a kupcu se isporučuje i gotov projekat dizajna enterijera bez dodatne naknade.

Zgrada posjeduje dva lifta, moderno uređen ulaz i u prizemlju i suterenu se nalaze poslovni sadržaji, kafići i restorani. Kompleks je smješten na atraktivnoj i lako dostupnoj lokaciji uz glavnu saobraćajnicu koja povezuje sjever i jug Crne Gore. Centar grada udaljen je manje od 10 minuta pješke, odnosno svega par minuta vožnje.

U neposrednoj blizini nalaze se vrtić, škola, dom zdravlja, marketi i svi sadržaji neophodni za svakodnevni život. Stan je pogodan kako za porodično stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje.

*Cijena garažnog mjesta 16.000 EUR

Za više informacija, kontaktirajte
Nemanja Krstović
+
agencijazanekretnine.me

Detalji o nekretnini

ID oglasa
524636
Objavljeno
18.02.2026
Ažuriran
26.03.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

65m²

Sobe

2

Kupatila

2

Sprat

6. sprat

Sadržaji

Neopremljen

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2692.31 €

Učešće 35,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
848 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
140,000 €
Učešće
35,000 €
Ukupna kamata
63,609 €
Ukupno plaćanje
203,609 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Stari Aerodrom

Stari Aerodrom
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 8.8% viša od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Stari Aerodrom

Prosječna cijena: 2474.57 €/m²

Ova nekretnina je 8.01% manja od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Stari Aerodrom

Prosječna veličina: 71 m²

2,475 €
Prosječna godišnja cijena
+17%
Trend cijena (godišnje)
88

Kvadratura

65m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Nemanja Krstović

Slične nekretnine

Premium Parking garaža in Stari Aerodrom

Prodaja, parking/garaža, 12m², Stari Aerodrom, Podgorica

15,000 €

Stari Aerodrom

12
Prodaja, parking/garaža, 12m², Stari Aerodrom, Podgorica
Premium Stan in Stari Aerodrom

Prodaja, dvosoban stan, 56m², Stari Aerodrom, Podgorica

160,000 €

Stari Aerodrom

2 sobe 1 kupatilo 56
Prodaja, dvosoban stan, 56m², Stari Aerodrom, Podgorica
Premium Poslovni prostor in Stari Aerodrom

Prodaja, poslovni prostor, 120m², Stari Aerodrom, Podgorica

270,000 €

Stari Aerodrom

0 soba 1 kupatilo 120
Prodaja, poslovni prostor, 120m², Stari Aerodrom, Podgorica
Premium Stan in Stari Aerodrom

Prodaja, dvosoban stan, 72m², Stari Aerodrom, Podgorica

172,000 €

Stari Aerodrom

2 sobe 2 kupatila 72
Prodaja, dvosoban stan, 72m², Stari Aerodrom, Podgorica
Premium Stan in Stari Aerodrom

Prodaja, jednosoban stan, 41m², Stari Aerodrom, Podgorica

103,000 €

Stari Aerodrom

1 soba 1 kupatilo 41
Prodaja, jednosoban stan, 41m², Stari Aerodrom, Podgorica
Premium Stan in Stari Aerodrom

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Stari Aerodrom, Podgorica

122,000 €

Stari Aerodrom

1 soba 1 kupatilo 45
Prodaja, jednosoban stan, 45m², Stari Aerodrom, Podgorica
Verifikovan Premium Stan in Stari Aerodrom

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Stari Aerodrom, Podgorica

130,000 €

Stari Aerodrom

1 soba 1 kupatilo 45
Prodaja, jednosoban stan, 45m², Stari Aerodrom, Podgorica
Premium Stan in Stari Aerodrom

Prodaja, jednosoban stan, 43m², Stari Aerodrom, Podgorica

105,000 €

Stari Aerodrom

1 soba 0 43
Prodaja, jednosoban stan, 43m², Stari Aerodrom, Podgorica
Verifikovan Premium Stan in Stari Aerodrom

Prodaja, trosoban stan, 82m², Stari Aerodrom, Podgorica

220,000 €

Stari Aerodrom

3 sobe 1 kupatilo 82
Prodaja, trosoban stan, 82m², Stari Aerodrom, Podgorica
Premium Stan in Stari Aerodrom