136,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Tuški Put, Podgorica - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Tuški Put, Podgorica - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Tuški Put, Podgorica - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Tuški Put, Podgorica - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Tuški Put, Podgorica - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Tuški Put, Podgorica - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 46m², Tuški Put, Podgorica - image 7
136,000 € (2,957 €/m²)
46 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Tuški Put, Podgorica

Tuški Put, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Predstavljamo izuzetnu ponudu – novogradnja kuća za prodaju na atraktivnoj lokaciji Tuški Put u Podgorici. Ova lux nekretnina, površine 46 m², savršen je izbor za udoban i moderan život.

Kuća se sastoji od 1 spavaće sobe i 1 kupatila, idealno je dimenzionirana za pojedinca ili par. U potpunosti je opremljena najkvalitetnijim materijalima i modernim nameštajem, nudeći vrhunski komfor. Ono što je čini još privlačnijom jeste činjenica da je odmah useljiva, bez potrebe za dodatnim ulaganjima.

Uz nekretninu je obezbeđen parking ispred objekta, što je značajna pogodnost u urbanom okruženju. Vlasništvo je uknjiženo, garantujući sigurnu i brzu kupoprodaju. Ne propustite priliku da postanete vlasnik ovog prefinjenog doma.

Cena: 136.000 EUR. Za više informacija i zakazivanje razgledanja, kontaktirajte nas odmah.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
524085
Objavljeno
17.02.2026
Ažuriran
05.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

46m²

Sobe

1

Kupatila

1

Sprat

1. sprat

Broj terasa

1

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2956.52 €

Učešće 27,200 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
659 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
108,800 €
Učešće
27,200 €
Ukupna kamata
49,434 €
Ukupno plaćanje
158,234 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Tuški Put

Tuški Put
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 7.74% viša od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Tuški Put

Prosječna cijena: 2744.02 €/m²

Ova nekretnina je 7.01% manja od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Tuški Put

Prosječna veličina: 49 m²

2,744 €
Prosječna godišnja cijena
+13%
Trend cijena (godišnje)
90

Kvadratura

46m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

BP

BLOK nekretnine

Slične nekretnine

Premium Stan in Tuški Put

Prodaja, trosoban stan, 89m², Tuški Put, Podgorica

169,000 €

Tuški Put

3 sobe 2 kupatila 89
Prodaja, trosoban stan, 89m², Tuški Put, Podgorica