87,500 €
  • Prodaja, garsonjera, 35m², Tološi, Podgorica - image 1
  • Prodaja, garsonjera, 35m², Tološi, Podgorica - image 2
  • Prodaja, garsonjera, 35m², Tološi, Podgorica - image 3
  • Prodaja, garsonjera, 35m², Tološi, Podgorica - image 4
87,500 € (2,500 €/m²)
35 m²
1 Kupatilo

Prodaja, garsonjera, 35m², Tološi, Podgorica

Tološi, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Prodajem garsonjeru 35m2 u izgradnji, sa obezbijeđenim svojim parking mjestom na odličnoj lokaciji u Tološima.
Posjeduje terasu, klimatizovana.
Završetak radova u septembru ove godine.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
518214
Objavljeno
02.02.2026
Ažuriran
10.03.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

35m²

Sobe

0

Kupatila

1

Sprat

2. sprat

Broj terasa

1

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2500.00 €

Učešće 17,500 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
424 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
70,000 €
Učešće
17,500 €
Ukupna kamata
31,805 €
Ukupno plaćanje
101,805 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene stanova - Podgorica

Tološi
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 11.35% niža od prosječne cijene garsonjere stana na lokaciji Podgorica

Prosječna cijena: 2820.13 €/m²

Ova nekretnina je 22.89% veća od prosječne veličine garsonjere stana na lokaciji Podgorica

Prosječna veličina: 28 m²

Kvadratura

35m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

JM

Jelena Marković

Slične nekretnine

Premium Zemljište in Tološi

Prodaja, plac, 1666m², Tološi, Podgorica

Na Upit

Tološi

1666
Prodaja, plac, 1666m², Tološi, Podgorica
Premium Zemljište in Tološi

Prodaja, plac, 644m², Tološi, Podgorica

225,000 €

Tološi

644
Prodaja, plac, 644m², Tološi, Podgorica