135,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Zabjelo, Podgorica - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Zabjelo, Podgorica - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Zabjelo, Podgorica - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Zabjelo, Podgorica - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Zabjelo, Podgorica - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Zabjelo, Podgorica - image 6
135,000 € (2,250 €/m²)
60 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 60m², Zabjelo, Podgorica

Zabjelo, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

PRODAJA DVOSOBNOG STANA U IZGRADNJI
Prodaje se dvosoban stan u kvalitetnoj novogradnji u ul.Vojislavljevica.
Struktura stana ulazni hodnik sa toaletom i kupatilom ,dnevna soba sa kuhinjom i trepezarijom i izlazom na terasu , dvije spavaće sobe . Projekat je osmišljen tako da spoji komfor, funkcionalnost i moderani dizajn, Lokacija nudi odličnu povezanost sa svim važnim gradskim sadržajima.
Stanovi su idealni kako za život, tako i za investiciju, uz moderan izgled budućeg objekta.
Ponuda obuhvata:
Dvosobne stanove od 61m2-73m2 -prostrane, svijetle i funkcionalne jedinice
Garsonjere 27m2 - funkcionalne
Jednosobne stanove od 55m2 -57m2- optimalnog rasporeda i modernog enterijera
Mirno i urbano naselje , u neposrednoj blizini škole, vrtića, marketa i shoping centra Big fashion. Odlična saobraćajna povezanost i prijatno okruženje čine ovu lokaciju izuzetno privlačnom.
Predviđen završetak radova: kraj novembra 2026
Moderno projektovana zgrada
Idealno za porodični život ili izdavanje
Udaljena svega 7 nmn pjeske od Big Fashion.
Mogucnost kreitiranja posredstvom banke.

067000740
067000730

Detalji o nekretnini

ID oglasa
507069
Objavljeno
26.12.2025
Ažuriran
07.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

60m²

Sobe

2

Kupatila

1

Sprat

3. sprat

Broj terasa

1

Stanje

Novogradnja

Opremljen