160,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 73m², Zabjelo, Podgorica - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 73m², Zabjelo, Podgorica - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 73m², Zabjelo, Podgorica - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 73m², Zabjelo, Podgorica - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 73m², Zabjelo, Podgorica - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 73m², Zabjelo, Podgorica - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 73m², Zabjelo, Podgorica - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 73m², Zabjelo, Podgorica - image 8
160,000 € (2,192 €/m²)
73 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 73m², Zabjelo, Podgorica

Zabjelo, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se prostran stan od 69 m² sa terasom od 4 m² i podrumom. Nalazi se u visokospratnici stambene zgrade u naselju Zabjelo. Stan je okružen zelenilom, dovoljno parkinga i drvećem, što stvara mirnu i ugodnu atmosferu.

Prostran i funkcionalan raspored čini stan ugodnim kako za lični boravak, tako i za poslovnu upotrebu. U blizini se nalaze dječji park i sportski tereni, što ga čini posebno vrijednim za porodice sa djecom.

Naselje Zabjelo poznato je kao atraktivno mjesto za život sa svojom dobro razvijenom infrastrukturom. Vrtići, škole, trgovine, apoteke i ostale svakodnevne potrepštine nalaze se na pješačkoj udaljenosti, pružajući maksimalnu udobnost za stanovnike.

Stan je idealan za one koji traže prostran smještaj u mirnom i zelenom dijelu grada, s mogućnošću udobnog stanovanja i komercijalne upotrebe.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
505927
Objavljeno
23.12.2025
Ažuriran
18.03.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

73m²

Sobe

2

Kupatila

N/A

Sprat

Prizemlje

Broj terasa

1

Agencija

Monteonline

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2191.78 €

Učešće 32,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
776 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
128,000 €
Učešće
32,000 €
Ukupna kamata
58,157 €
Ukupno plaćanje
186,157 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Zabjelo

Zabjelo
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 4.08% niža od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Zabjelo

Prosječna cijena: 2284.90 €/m²

Ova nekretnina je 8.68% veća od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Zabjelo

Prosječna veličina: 67 m²

Kvadratura

73m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Monteonline

Slične nekretnine

Premium Stan in Zabjelo

Prodaja, dvosoban stan, 88m², Zabjelo, Podgorica

220,000 €

Zabjelo

2 sobe 2 kupatila 88
Prodaja, dvosoban stan, 88m², Zabjelo, Podgorica
Premium Stan in Zabjelo

Prodaja, jednosoban stan, 35m², Zabjelo, Podgorica