132,000 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Zabjelo, Podgorica - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Zabjelo, Podgorica - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Zabjelo, Podgorica - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 60m², Zabjelo, Podgorica - image 4
132,000 € (2,200 €/m²)
60 m²
2 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, dvosoban stan, 60m², Zabjelo, Podgorica

Zabjelo, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Dvosoban stan u izgradnji, 60 m2 , sprat 4. Oktobar 2026. godine je rok za završetak radova. Mogucnost kupovine i garažnog mjesta po cijeni od 8000€.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
503104
Objavljeno
15.12.2025
Ažuriran
15.04.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

60m²

Sobe

2

Kupatila

1

Godina izgradnje

2026

Parking

1

Agencija

Danijela

Sadržaji

Neopremljen

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2200.00 €

Učešće 26,400 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
640 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
105,600 €
Učešće
26,400 €
Ukupna kamata
47,980 €
Ukupno plaćanje
153,580 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Zabjelo

Zabjelo
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 3.73% niža od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Zabjelo

Prosječna cijena: 2285.33 €/m²

Ova nekretnina je 10.55% manja od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Zabjelo

Prosječna veličina: 67 m²

2,285 €
Prosječna godišnja cijena
+6%
Trend cijena (godišnje)
152

Kvadratura

60m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Danijela

Slične nekretnine

Premium Stan in Zabjelo

Prodaja, jednosoban stan, 35m², Zabjelo, Podgorica

97,000 €

Zabjelo

1 soba 1 kupatilo 35
Prodaja, jednosoban stan, 35m², Zabjelo, Podgorica
Premium Stan in Zabjelo

Prodaja, dvosoban stan, 64m², Zabjelo, Podgorica

170,000 €

Zabjelo

2 sobe 2 kupatila 64
Prodaja, dvosoban stan, 64m², Zabjelo, Podgorica
Premium Stan in Zabjelo

Prodaja, jednosoban stan, 39m², Zabjelo, Podgorica

105,000 €

Zabjelo

1 soba 1 kupatilo 39
Prodaja, jednosoban stan, 39m², Zabjelo, Podgorica
Premium Stan in Zabjelo

Prodaja, jednosoban stan, 38m², Zabjelo, Podgorica

103,000 €

Zabjelo

1 soba 1 kupatilo 38
Prodaja, jednosoban stan, 38m², Zabjelo, Podgorica
Premium Stan in Zabjelo

Prodaja, garsonjera, 30m², Zabjelo, Podgorica

83,000 €

Zabjelo

0 soba 1 kupatilo 30
Prodaja, garsonjera, 30m², Zabjelo, Podgorica
Premium Stan in Zabjelo

Prodaja, garsonjera, 29m², Zabjelo, Podgorica

Na Upit

Zabjelo

0 soba 1 kupatilo 29
Prodaja, garsonjera, 29m², Zabjelo, Podgorica
Verifikovan Premium Stan in Zabjelo

Prodaja, stan, 78m², Zabjelo, Podgorica