336,000 €
  • Prodaja, trosoban stan, 100m², Preko Morače, Podgorica - image 1
  • Prodaja, trosoban stan, 100m², Preko Morače, Podgorica - image 2
  • Prodaja, trosoban stan, 100m², Preko Morače, Podgorica - image 3
  • Prodaja, trosoban stan, 100m², Preko Morače, Podgorica - image 4
  • Prodaja, trosoban stan, 100m², Preko Morače, Podgorica - image 5
  • Prodaja, trosoban stan, 100m², Preko Morače, Podgorica - image 6
  • Prodaja, trosoban stan, 100m², Preko Morače, Podgorica - image 7
  • Prodaja, trosoban stan, 100m², Preko Morače, Podgorica - image 8
  • Prodaja, trosoban stan, 100m², Preko Morače, Podgorica - image 9
  • Prodaja, trosoban stan, 100m², Preko Morače, Podgorica - image 10
  • Prodaja, trosoban stan, 100m², Preko Morače, Podgorica - image 11
  • Prodaja, trosoban stan, 100m², Preko Morače, Podgorica - image 12
  • Prodaja, trosoban stan, 100m², Preko Morače, Podgorica - image 13
336,000 € (3,360 €/m²)
100 m²
3 Soba
2 Kupatilo

Prodaja, trosoban stan, 100m², Preko Morače, Podgorica

Preko Morače, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se polunamješten trosoban stan 100m2, preko Morače. Stan posjeduje tri spavaće sobe, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom. Zapadni balkon veličine 6m2 povezan je sa dnevnim boravkom i sobom. U drugom dijelu stana nalaze se dvije spavaće sobe, veliko kupatilo kao i ostava.

Obije sobe povezane su balkonom veličine 6m2 koji je orijentisan na istočnoj strani.

Stan se nalazi na drugom spratu zgrade koja posjeduje lift. Iza zgrade nalazi se javni parking.

 

ID: ML 356

 

Detalji o nekretnini

ID oglasa
488674
Objavljeno
05.11.2025
Ažuriran
11.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

100m²

Sobe

3

Kupatila

2

Sprat

2. sprat

Broj terasa

1

Parking

Da

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3360.00 €

Učešće 67,200 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,629 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
268,800 €
Učešće
67,200 €
Ukupna kamata
122,130 €
Ukupno plaćanje
390,930 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene trosobnih stanova - Preko Morače

Preko Morače
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 15.24% viša od prosječne cijene trosobnog stana na lokaciji Preko Morače

Prosječna cijena: 2915.68 €/m²

Ova nekretnina je 13.22% manja od prosječne veličine trosobnog stana na lokaciji Preko Morače

Prosječna veličina: 115 m²

2,916 €
Prosječna godišnja cijena
+13%
Trend cijena (godišnje)
191

Kvadratura

100m²

Struktura

3 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

TALUMA MONTENEGRO

Slične nekretnine

Premium Stan in Preko Morače

Prodaja, jednosoban stan, 56m², Preko Morače, Podgorica

165,000 €

Preko Morače

1 soba 1 kupatilo 56
Prodaja, jednosoban stan, 56m², Preko Morače, Podgorica