218,500 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 63m², Preko Morače, Podgorica - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 63m², Preko Morače, Podgorica - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 63m², Preko Morače, Podgorica - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 63m², Preko Morače, Podgorica - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 63m², Preko Morače, Podgorica - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 63m², Preko Morače, Podgorica - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 63m², Preko Morače, Podgorica - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 63m², Preko Morače, Podgorica - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 63m², Preko Morače, Podgorica - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 63m², Preko Morače, Podgorica - image 10
  • Prodaja, jednosoban stan, 63m², Preko Morače, Podgorica - image 11
  • Prodaja, jednosoban stan, 63m², Preko Morače, Podgorica - image 12
  • Prodaja, jednosoban stan, 63m², Preko Morače, Podgorica - image 13
  • Prodaja, jednosoban stan, 63m², Preko Morače, Podgorica - image 14
  • Prodaja, jednosoban stan, 63m², Preko Morače, Podgorica - image 15
218,500 € (3,468 €/m²)
63 m²
1 Soba

Prodaja, jednosoban stan, 63m², Preko Morače, Podgorica

Preko Morače, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

U Podgorici, bulevar Svetog Petra Cetinjskog, prodaje se komplet renoviran, opremljen, izvrstan stan, na drugom spratu, 63m2. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka, prostrane trpezarije i kuhinje, spavace sobe, ostave, lodje, kupatila i hodnika. Stan ne zahtijeva nikakva dodatna ulaganja. Postoji mogucnost da se od trpezarije dobije jos jedna spavaca soba. Ulaz se redovno odrzava, a parking je dostupan sa obje strane zgrade.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
484229
Objavljeno
23.10.2025
Ažuriran
11.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

63m²

Sobe

1

Kupatila

N/A

Sprat

2. sprat

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3468.25 €

Učešće 43,700 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
1,059 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
174,800 €
Učešće
43,700 €
Ukupna kamata
79,421 €
Ukupno plaćanje
254,221 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Preko Morače

Preko Morače
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 13.53% viša od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Preko Morače

Prosječna cijena: 3054.86 €/m²

Ova nekretnina je 24.14% veća od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Preko Morače

Prosječna veličina: 51 m²

3,055 €
Prosječna godišnja cijena
+7%
Trend cijena (godišnje)
205

Kvadratura

63m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

DANDELION Real Estate

Slične nekretnine

Premium Stan in Preko Morače

Prodaja, jednosoban stan, 56m², Preko Morače, Podgorica

165,000 €

Preko Morače