131,500 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 47m², Preko Morače, Podgorica - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 47m², Preko Morače, Podgorica - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 47m², Preko Morače, Podgorica - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 47m², Preko Morače, Podgorica - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 47m², Preko Morače, Podgorica - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 47m², Preko Morače, Podgorica - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 47m², Preko Morače, Podgorica - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 47m², Preko Morače, Podgorica - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 47m², Preko Morače, Podgorica - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 47m², Preko Morače, Podgorica - image 10
131,500 € (2,798 €/m²)
47 m²
1 Soba

Prodaja, jednosoban stan, 47m², Preko Morače, Podgorica

Preko Morače, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Detalji o nekretnini

ID oglasa
480199
Objavljeno
13.10.2025
Ažuriran
01.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

47m²

Sobe

1

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2797.87 €

Učešće 26,300 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
637 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
105,200 €
Učešće
26,300 €
Ukupna kamata
47,798 €
Ukupno plaćanje
152,998 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene jednosobnih stanova - Preko Morače

Preko Morače
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 8.41% niža od prosječne cijene jednosobnog stana na lokaciji Preko Morače

Prosječna cijena: 3054.86 €/m²

Ova nekretnina je 7.39% manja od prosječne veličine jednosobnog stana na lokaciji Preko Morače

Prosječna veličina: 51 m²

3,055 €
Prosječna godišnja cijena
+7%
Trend cijena (godišnje)
218

Kvadratura

47m²

Struktura

1 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Lumaro Properties

Slične nekretnine

Premium Stan in Preko Morače

Prodaja, jednosoban stan, 46m², Preko Morače, Podgorica

138,000 €

Preko Morače

1 soba 0 46
Prodaja, jednosoban stan, 46m², Preko Morače, Podgorica