133,000 €
  • Prodaja, stan, 43m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 1
  • Prodaja, stan, 43m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 2
  • Prodaja, stan, 43m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 3
  • Prodaja, stan, 43m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 4
  • Prodaja, stan, 43m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 5
  • Prodaja, stan, 43m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 6
  • Prodaja, stan, 43m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 7
  • Prodaja, stan, 43m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 8
  • Prodaja, stan, 43m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 9
  • Prodaja, stan, 43m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 10
  • Prodaja, stan, 43m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 11
  • Prodaja, stan, 43m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 12
133,000 € (3,093 €/m²)
43 m²

Prodaja, stan, 43m², Stari Aerodrom, Podgorica

Stari Aerodrom, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Prodaje se jednosoban namješten stan u novogradnji na Starom Aerodromu. Nalazi se na 4. spratu i ima 43m2. Orjentacija: jugozapad

Detalji o nekretnini

ID oglasa
473634
Objavljeno
26.09.2025
Ažuriran
11.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

43m²

Sobe

N/A

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 3093.02 €

Učešće 26,600 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
645 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
106,400 €
Učešće
26,600 €
Ukupna kamata
48,343 €
Ukupno plaćanje
154,743 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene stanova - Stari Aerodrom

Stari Aerodrom
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 19.04% viša od prosječne cijene garsonjere stana na lokaciji Stari Aerodrom

Prosječna cijena: 2598.20 €/m²

Ova nekretnina je 23.89% manja od prosječne veličine garsonjere stana na lokaciji Stari Aerodrom

Prosječna veličina: 57 m²

2,598 €
Prosječna godišnja cijena
+13%
Trend cijena (godišnje)
233

Kvadratura

43m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

DANDELION Real Estate

Slične nekretnine

Premium Parking garaža in Stari Aerodrom

Prodaja, parking/garaža, 12m², Stari Aerodrom, Podgorica

15,000 €

Stari Aerodrom