180,500 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 67m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 67m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 67m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 67m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 67m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 67m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 67m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 7
180,500 € (2,694 €/m²)
67 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 67m², Stari Aerodrom, Podgorica

Stari Aerodrom, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Na prodaju dvosoban stan od 67 m2, na 2. spratu prve zgrade kompleksa Dadi Plaza, orijentisan prema bulevaru Josipa Broza Tita. Hrastov parket i pločice u kuhinji i hodniku. Garažno mjesto uključeno u cijenu Useljiv januara 2026. godine

Detalji o nekretnini

ID oglasa
471150
Objavljeno
19.09.2025
Ažuriran
11.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

67m²

Sobe

2

Kupatila

N/A

Sprat

2. sprat

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2694.03 €

Učešće 36,100 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
875 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
144,400 €
Učešće
36,100 €
Ukupna kamata
65,609 €
Ukupno plaćanje
210,009 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni
U saradnji saHipotekarna Banka

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Stari Aerodrom

Stari Aerodrom
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 9.41% viša od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Stari Aerodrom

Prosječna cijena: 2462.23 €/m²

Ova nekretnina je 5.9% manja od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Stari Aerodrom

Prosječna veličina: 71 m²

Kvadratura

67m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

DANDELION Real Estate

Slične nekretnine

Premium Parking garaža in Stari Aerodrom

Prodaja, parking/garaža, 12m², Stari Aerodrom, Podgorica

15,000 €

Stari Aerodrom

12
Prodaja, parking/garaža, 12m², Stari Aerodrom, Podgorica
Premium Stan in Stari Aerodrom

Prodaja, dvosoban stan, 69m², Stari Aerodrom, Podgorica

165,000 €

Stari Aerodrom

2 sobe 2 kupatila 69
Prodaja, dvosoban stan, 69m², Stari Aerodrom, Podgorica
Premium Stan in Stari Aerodrom

Prodaja, dvosoban stan, 56m², Stari Aerodrom, Podgorica

160,000 €

Stari Aerodrom

2 sobe 1 kupatilo 56
Prodaja, dvosoban stan, 56m², Stari Aerodrom, Podgorica
Verifikovan Premium Stan in Stari Aerodrom

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Stari Aerodrom, Podgorica

130,000 €

Stari Aerodrom

1 soba 1 kupatilo 45
Prodaja, jednosoban stan, 45m², Stari Aerodrom, Podgorica
Premium Stan in Stari Aerodrom

Prodaja, trosoban stan, 86m², Stari Aerodrom, Podgorica

278,000 €

Stari Aerodrom

3 sobe 2 kupatila 86
Prodaja, trosoban stan, 86m², Stari Aerodrom, Podgorica
Premium Stan in Stari Aerodrom

Prodaja, dvosoban stan, 64m², Stari Aerodrom, Podgorica

157,000 €

Stari Aerodrom

2 sobe 1 kupatilo 64
Prodaja, dvosoban stan, 64m², Stari Aerodrom, Podgorica
Premium Stan in Stari Aerodrom

Prodaja, jednosoban stan, 43m², Stari Aerodrom, Podgorica

130,000 €

Stari Aerodrom

1 soba 3 kupatila 43
Prodaja, jednosoban stan, 43m², Stari Aerodrom, Podgorica
Premium Stan in Stari Aerodrom

Prodaja, jednosoban stan, 40m², Stari Aerodrom, Podgorica

110,000 €

Stari Aerodrom

1 soba 0 40
Prodaja, jednosoban stan, 40m², Stari Aerodrom, Podgorica
Premium Stan in Stari Aerodrom

Prodaja, jednosoban stan, 45m², Stari Aerodrom, Podgorica

118,500 €

Stari Aerodrom

1 soba 0 45
Prodaja, jednosoban stan, 45m², Stari Aerodrom, Podgorica
Premium Stan in Stari Aerodrom

Prodaja, jednosoban stan, 55m², Stari Aerodrom, Podgorica