2,200 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Zagorič, Podgorica - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Zagorič, Podgorica - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Zagorič, Podgorica - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Zagorič, Podgorica - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Zagorič, Podgorica - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Zagorič, Podgorica - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Zagorič, Podgorica - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Zagorič, Podgorica - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Zagorič, Podgorica - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Zagorič, Podgorica - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Zagorič, Podgorica - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Zagorič, Podgorica - image 12
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Zagorič, Podgorica - image 13
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Zagorič, Podgorica - image 14
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Zagorič, Podgorica - image 15
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Zagorič, Podgorica - image 16
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Zagorič, Podgorica - image 17
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Zagorič, Podgorica - image 18
  • Prodaja, dvosoban stan, 61m², Zagorič, Podgorica - image 19
2,200 € (36 €/m²)
61 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 61m², Zagorič, Podgorica

Zagorič, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

U ponudi su dvosobni stanovi u novom kompleksu u Zagoriču, u neposrednoj blizini O.Š. „Branko Božović“ i dječjeg vrtića – savršena lokacija za miran porodični život.

Dostupni stanovi:

Lamela A (rok završetka: početak 2027):

II sprat: A29 – 67 m²

Lamela B (rok završetka: sredina 2027):

Prizemlje: B2 – 68 m², B3 – 65 m²

I sprat: B8 – 65 m², B9 – 65 m², B12 – 76 m²

II sprat: B16 – 65 m²

Potkrovlje: B24 – 61 m², B25 – 63 m², B26 – 71 m²

Struktura svih dvosobnih stanova:

Ulazni hol

Kupatilo (B12 ima i dodatni toalet)

Dvije spavaće sobe

Dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom

Terasa (B12 terasa izlazi iz dnevne i jedne spavaće sobe, ostali stanovi sa izlazom iz dnevne i spavaće sobe)

Detalji projekta:

Stanovi u lameli A: početak 2027.

Stanovi u lameli B: sredina 2027.

Budući kupac oslobođen je poreza na promet od 3%

Cijena: 2.200 €/m²

Za više informacija i rezervaciju:
Iva: +06*/****-***
www.remontenegro.me

Detalji o nekretnini

ID oglasa
444747
Objavljeno
10.07.2025
Ažuriran
22.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

61m²

Sobe

2

Kupatila

0

Sprat

1. sprat

Broj terasa

1

Godina izgradnje

2027

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 36.07 €

Učešće 440 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
11 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
1,760 €
Učešće
440 €
Ukupna kamata
800 €
Ukupno plaćanje
2,560 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Lokacija

Map preview

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Zagorič

Zagorič
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 98.37% niža od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Zagorič

Prosječna cijena: 2218.84 €/m²

Ova nekretnina je 12.61% manja od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Zagorič

Prosječna veličina: 70 m²

2,219 €
Prosječna godišnja cijena
-1%
Trend cijena (godišnje)
316

Kvadratura

61m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

REMontenegro

Slične nekretnine

Premium Stan in Zagorič

Prodaja, trosoban stan, 131m², Zagorič, Podgorica

Na Upit

Zagorič

3 sobe 2 kupatila 131
Prodaja, trosoban stan, 131m², Zagorič, Podgorica
Premium Stan in Zagorič