152,500 €
  • Prodaja, dvosoban stan, 84m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 1
  • Prodaja, dvosoban stan, 84m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 2
  • Prodaja, dvosoban stan, 84m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 3
  • Prodaja, dvosoban stan, 84m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 4
  • Prodaja, dvosoban stan, 84m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 5
  • Prodaja, dvosoban stan, 84m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 6
  • Prodaja, dvosoban stan, 84m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 7
  • Prodaja, dvosoban stan, 84m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 8
  • Prodaja, dvosoban stan, 84m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 9
  • Prodaja, dvosoban stan, 84m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 10
  • Prodaja, dvosoban stan, 84m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 11
  • Prodaja, dvosoban stan, 84m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 12
  • Prodaja, dvosoban stan, 84m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 13
  • Prodaja, dvosoban stan, 84m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 14
  • Prodaja, dvosoban stan, 84m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 15
152,500 € (1,815 €/m²)
84 m²
2 Soba

Prodaja, dvosoban stan, 84m², Stari Aerodrom, Podgorica

Stari Aerodrom, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

Dvoiposoban stan, površine 84m2, Stari Aerodrom, na prizemlju, sa pripadajućim dijelom dvorišta.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
424016
Objavljeno
09.07.2025
Ažuriran
23.02.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

84m²

Sobe

2

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1815.48 €

Učešće 30,500 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
739 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
122,000 €
Učešće
30,500 €
Ukupna kamata
55,431 €
Ukupno plaćanje
177,431 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene dvosobnih stanova - Stari Aerodrom

Stari Aerodrom
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 26.27% niža od prosječne cijene dvosobnog stana na lokaciji Stari Aerodrom

Prosječna cijena: 2462.23 €/m²

Ova nekretnina je 17.97% veća od prosječne veličine dvosobnog stana na lokaciji Stari Aerodrom

Prosječna veličina: 71 m²

Kvadratura

84m²

Struktura

2 Sobe

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Fresh Estate

Slične nekretnine

Premium Parking garaža in Stari Aerodrom

Prodaja, parking/garaža, 12m², Stari Aerodrom, Podgorica

15,000 €

Stari Aerodrom

12
Prodaja, parking/garaža, 12m², Stari Aerodrom, Podgorica
Premium Stan in Stari Aerodrom

Prodaja, dvosoban stan, 69m², Stari Aerodrom, Podgorica