157,500 €
  • Prodaja, stan, 74m², Podgorica, Crna Gora - image 1
  • Prodaja, stan, 74m², Podgorica, Crna Gora - image 2
  • Prodaja, stan, 74m², Podgorica, Crna Gora - image 3
  • Prodaja, stan, 74m², Podgorica, Crna Gora - image 4
  • Prodaja, stan, 74m², Podgorica, Crna Gora - image 5
  • Prodaja, stan, 74m², Podgorica, Crna Gora - image 6
  • Prodaja, stan, 74m², Podgorica, Crna Gora - image 7
  • Prodaja, stan, 74m², Podgorica, Crna Gora - image 8
  • Prodaja, stan, 74m², Podgorica, Crna Gora - image 9
  • Prodaja, stan, 74m², Podgorica, Crna Gora - image 10
157,500 € (2,128 €/m²)
74 m²

Prodaja, stan, 74m², Podgorica, Crna Gora

Podgorica, Crna Gora

Opis nekretnine

Otkrijte prelijep trosoban stan, kompletno renoviran, smješten u centru Podgorice, površine 74 m². Nalazi se na posljednjem, trećem spratu manje, starije zgrade, koja nema lift. Međutim, detaljna renovacija čini ovaj stan jedinstvenim izborom.

Stan ima novi krov, obnovljene vodovodne i elektro instalacije, nove podove i bravarske radove. Bijela tehnika stara je svega dvije godine, dok su klima uređaj i visokokvalitetni televizor instalirani prošlog ljeta. Prostor je moderno uređen, sa posebnim detaljima, poput Sahara tehnike u hodnicima i dnevnom boravku, koji daju savremeni i umjetnički pečat.

Smješten na bulevaru Ivana Crnojevića, stan pruža idealnu lokaciju za uživanje u svim pogodnostima i atrakcijama Podgorice. Bilo da tražite novi dom za porodicu ili vrijednu investiciju, ovaj stan predstavlja savršen spoj stila, udobnosti i funkcionalnosti.

Detalji o nekretnini

ID oglasa
344494
Objavljeno
25.02.2025
Ažuriran
03.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

74m²

Sobe

N/A

Kupatila

N/A

Kreditni kalkulator

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 2128.38 €

Učešće 31,500 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
764 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
126,000 €
Učešće
31,500 €
Ukupna kamata
57,248 €
Ukupno plaćanje
183,248 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene stanova - Podgorica

Podgorica
Crna Gora

Cijena ove nekretnine je 21.01% niža od prosječne cijene garsonjere stana na lokaciji Podgorica

Prosječna cijena: 2694.49 €/m²

Ova nekretnina je 24.08% veća od prosječne veličine garsonjere stana na lokaciji Podgorica

Prosječna veličina: 60 m²

2,694 €
Prosječna godišnja cijena
+9%
Trend cijena (godišnje)
444

Kvadratura

74m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Baza Properties

Slične nekretnine

Premium Stan in Zagorič

Prodaja, trosoban stan, 131m², Zagorič, Podgorica

Na Upit

Zagorič

3 sobe 2 kupatila 131
Prodaja, trosoban stan, 131m², Zagorič, Podgorica
Premium Stan in Zagorič