115,000 €
  • Prodaja, stan, 64m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 1
  • Prodaja, stan, 64m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 2
  • Prodaja, stan, 64m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 3
  • Prodaja, stan, 64m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 4
  • Prodaja, stan, 64m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 5
  • Prodaja, stan, 64m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 6
  • Prodaja, stan, 64m², Stari Aerodrom, Podgorica - image 7
115,000 € (1,797 €/m²)
64 m²

Prodaja, stan, 64m², Stari Aerodrom, Podgorica

Stari Aerodrom, Podgorica Crna Gora

Opis nekretnine

PODGORICA– Stari Aerodorm– dvosoban stan

PRODAJA

Prodaje se dvosoban stan stambene povrsine 64m² u naselju Stari Aerodrom. Nalazi se na drugom spratu zgrade novije gradnje koja psojeduje lift. Prodaje se namješten. Struktura stana: hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, , 2 spavaće sobe,kupatilo I terasa . Nalazi se u blizni Fudblskog saveza.

Cijena: 115000€

LUXURY Property Podgorica

067 000 780 Vanja

067 000 740 Aleksandra

067 000 710 Brano

Detalji o nekretnini

ID oglasa
284073
Objavljeno
11.09.2024
Ažuriran
07.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

64m²

Parametri nekretnine

Cijena po m²: 1796.88 €

Učešće 23,000 €

10%50%
1%8%
5 god35 god

Rezultati kalkulacije

Mjesečna rata
558 €

240 rata ukupno

Iznos kredita
92,000 €
Učešće
23,000 €
Ukupna kamata
41,800 €
Ukupno plaćanje
133,800 €

Da li ispunjavate uslove za ovaj kredit?

Saznajte za manje od 1 minut — besplatno i bez obaveza

Popunjavanje traje manje od 1 minVaši podaci su zaštićeni

Napomena: Ova kalkulacija je informativna. Stvarni uslovi kredita mogu varirati u zavisnosti od banke, kreditnog rejtinga i drugih faktora. Konsultujte se sa bankom za tačne uslove.

Prosječne cijene stanova - Stari Aerodrom

Stari Aerodrom
Podgorica

Cijena ove nekretnine je 30.84% niža od prosječne cijene garsonjere stana na lokaciji Stari Aerodrom

Prosječna cijena: 2598.20 €/m²

Ova nekretnina je 13.27% veća od prosječne veličine garsonjere stana na lokaciji Stari Aerodrom

Prosječna veličina: 57 m²

2,598 €
Prosječna godišnja cijena
+13%
Trend cijena (godišnje)
615

Kvadratura

64m²

Struktura

N/A

Tip nekretnine

Stan

Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.

Luxury

Slične nekretnine

Premium Parking garaža in Stari Aerodrom

Prodaja, parking/garaža, 12m², Stari Aerodrom, Podgorica

15,000 €

Stari Aerodrom

12
Prodaja, parking/garaža, 12m², Stari Aerodrom, Podgorica