Prodaju se garsonjere površine 22m2 i 25m2 na atraktivnoj lokaciji na Zabjelu, u ulici Vojislavljevića.
Stanovi su trenutno u izgradnji, a završetak radova se očekuje u avgustu 2025. godine.
Stanovi se grade prema najvišim građevinskim standardima, koristeći materijale visokog kvaliteta. Posebna pažnja je posvećena funkcionalnosti i komforu prostora, sa modernim rješenjima koja obezbjeđuju maksimalno iskorišćenje kvadrature.
Nudimo mogućnost kupovine na odloženo plaćanje, što omogućava fleksibilnost i prilagođavanje finansijskim mogućnostima kupaca. Detalji o uslovima odloženog plaćanja dostupni su na upit.
U blizini se nalaze svi potrebni sadržaji za svakodnevni život, uključujući trzni centar Big Fashion,prodavnice, škole, vrtiće, kao i dobre saobraćajne veze koje omogućavaju brz i jednostavan pristup svim dijelovima grada.
Cijena: Na upit
📞 +382 67 090-210
Stan
Ova nekretnina je 17.91% manja od prosječne veličine garsonjere stana na lokaciji Zabjelo
Prosječna veličina: 27 m²
Agencija (posrednik)
Prestige Real Estate
Registarski broj
-
Lokacija
Podgorica , Zabjelo
Kvadratura
22m²
Struktura
Garsonjera
Tip nekretnine
Stan
Ove informacije su obavezne prema Zakonu o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti Crne Gore. Svi posrednici moraju biti upisani u Registar posrednika koji vodi nadležno ministarstvo.
Zabjelo
Zabjelo
Zabjelo
Zabjelo
Zabjelo
Zabjelo
Zabjelo
Zabjelo
Zabjelo
Zabjelo