125,000 €
  • Prodaja, jednosoban stan, 52m², Centar, Nikšić - image 1
  • Prodaja, jednosoban stan, 52m², Centar, Nikšić - image 2
  • Prodaja, jednosoban stan, 52m², Centar, Nikšić - image 3
  • Prodaja, jednosoban stan, 52m², Centar, Nikšić - image 4
  • Prodaja, jednosoban stan, 52m², Centar, Nikšić - image 5
  • Prodaja, jednosoban stan, 52m², Centar, Nikšić - image 6
  • Prodaja, jednosoban stan, 52m², Centar, Nikšić - image 7
  • Prodaja, jednosoban stan, 52m², Centar, Nikšić - image 8
  • Prodaja, jednosoban stan, 52m², Centar, Nikšić - image 9
  • Prodaja, jednosoban stan, 52m², Centar, Nikšić - image 10
  • Prodaja, jednosoban stan, 52m², Centar, Nikšić - image 11
  • Prodaja, jednosoban stan, 52m², Centar, Nikšić - image 12
  • Prodaja, jednosoban stan, 52m², Centar, Nikšić - image 13
  • Prodaja, jednosoban stan, 52m², Centar, Nikšić - image 14
  • Prodaja, jednosoban stan, 52m², Centar, Nikšić - image 15
125,000 € (2,404 €/m²)
52 m²
1 Soba
1 Kupatilo

Prodaja, jednosoban stan, 52m², Centar, Nikšić

Centar, Nikšić Crna Gora

Opis nekretnine

PRODAJA – Jednosoban stan (52m2), Nikšić, Kod Autobuske stanice.

📍 Lokacija: Nikšić – Ibonova zgrada, kod Autobuske stanice

🏠 Opis nekretnine:
Na prodaju funkcionalan i potpuno namješten jednosoban stan površine 52m2, smješten na IV spratu uredno održavane zgrade u Nikšiću. Uz stan dolazi i podrum površine 5m2, koji je upisan u list nepokretnosti.

Nekretnina se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, što je čini odličnim izborom kako za život tako i za investiciju i izdavanje. Stan se prodaje kompletno namješten i bez potrebe za dodatnim ulaganjima.

📐 Struktura stana:
– Hodnik
– Dnevni boravak
– Kuhinja sa trpezarijom
– Spavaća soba
– Kupatilo
– Terasa
– Podrum 5m2

📍 Lokacija i okruženje:
Stan se nalazi u Ibonovoj zgradi, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja u Nikšiću.

ID oglasa
560536
Objavljeno
22.05.2026
Ažuriran
22.05.2026
Tip nekretnine

Stan

Kvadratura

52m²

Sobe

1

Kupatila

1

Sprat

4. sprat

Broj terasa